آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی، آرشیو

301 موضوع ها 4.4k دیدگاه‌ها
  • ازمون ازمایشی

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    98 بازدیدها

گزینه دو.. چون سطح سوالاش بیشتر شبیه کنکوره هرچند جامع اماریش یکم کمه. بعد اینکه امکاناتشم واقعا خییلی خییلی زیاده. حل تمرین برا هر درس ک دوست داشتی و درست کردن ازمون برای خودت و کارنامه کامل همراه با رفع اشکال هوشمند و مشاور انلاین. برا دوازدهمش تخمین رتبه و دانشگاهایی ک با توجه به تراز ازمونت قبول میشیو هم داره. ولی خب قلمچی جامع اماریش بالاس ولی سطح سوالاش شبیه کنکور نیست و البته، رتبه هاش الکین چون ازمونش امنیت نداره و قبل امتحان خیلیا پاسخنامه رو دارن. من چون گزینه دو امتحان میدم اطلاع بیشتری از قلمچی ندارم

• Ziiist&sanjesh

منتقل شده حل شده
    23
    0 رای ها
    23 دیدگاه‌ها
    309 بازدیدها

@jahad-128
    بله ممنونم ازت

• آزمون ازمایشی

منتقل شده
    13
    1 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    237 بازدیدها

@fazel-zakeri خواهش میکنم🌹

• منتا

منتقل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    215 بازدیدها

حسین نعمتی
    سلام، چند جا دیده بودم که می‌گفتن استفاده می‌کنن ولی خودم شرکت نمی‌کنم بخاطر همین اطلاعی ندارم
    نمونه سوالاتشو تو همون صفحه اصلی سایت می‌تونین دان کنین

• ۱۴۰۲

منتقل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    217 بازدیدها

nima oshagh من تجربه تغییر رشته رو ندارم اما خب اگه علاقع دارید با توجه به اینکه رشته ریاضی بودید دست بالا رو خواهید داشت طبعا دانسته های بهتری از ریاضیات دارید موفق باشید اما توصیه بر انجام دادن یا ندادن نمیکنم

• آزمون ماز

منتقل شده
    10
    1 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    292 بازدیدها

@farzam-yousefi 🙌

• گاج

حل شده
    5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    243 بازدیدها

سلام بهتون پیشنهاد میکنم اصلا گاج ثبت نام نکنید. سطحش بد نیست ولی بودجه بندی خیلی افتضاحی داره. به خصوص اگه بخواین با راه ابریشم یا محصولات الا جلو برین که کلا گاج رو قبول ندارن و توی راه ابریشم تحلیل ازمون هم براش نذاشتن و بودجه بندیش هم به راه ابریشم نمیخوره

• ماز

حل شده
    22
    0 رای ها
    22 دیدگاه‌ها
    431 بازدیدها

Mr Unknown XD ان شا الله
    خیلی ممنون 🌹

• سوال زیست

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    188 بازدیدها

فاطمه سالیکندی
    خیلی ممنونم❤

• کدوم ازمون آزمایشی؟

حل شده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    223 بازدیدها

Ali Ebrahimy من سال گذشته آزمونی شرکت نکردم، ولی اشتباه بود و حتما پیشنهاد میکنم در یک آزمون شرکت کنید. بدون آزمون ممکنه وسط راه برنامه و... از کنترلت خارج بشه+مزایای دیگه ای که آزمون دادن داره.
    اگر جامعه آماری و... واست اهمیت زیادی داره قلمچی رو شرکت کن، اما اگر اینطور نیست خودم گزینه دو رو بیشتر میپسندم، هم برنامه بهتر و متعادل تری داره (سه هفته یکبار آزمون) و هم اینکه سوالاتش رو بیشتر پسندیدم، خصوصا اینکه شما رشته ریاضی هستی و درس ریاضیش طراحان خوبی داره
    به نظر خودم ویژگی مهمتر آزمون سنجش وضعیت درسی خود شماست و بعد از اون مقایسه با دیگران، برای مقایسه میتونید نمونه سوالات سالهای گذشته رو دانلود و مقایسه کنید.
    موفق باشید

• چنتا سوال از ریاضی سنجش

منتقل شده حل نشده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    179 بازدیدها

@حمید-صباحی اره ازون روش نرو

همون روش عادی مثلث کشیدن و در اوردن مقدارها ازون

• قلمچی کسی رفته؟👀

منتقل شده
    27
    1 رای ها
    27 دیدگاه‌ها
    634 بازدیدها

اگه الان به من بگن کدوم آزمون میگم یا گزینه دو یا ماز
    قلمچی هیچ تعادلی تو سوالاش نداره الکی الکی سخت میاره به حدی که ازمون سنجشی که دادم و اینقد اسون بود حس کردم یه طور برا تحقیر کردن قلمچی بود وگرنه کنکور انقدم اسون نیست
    میخاد فقط دانش اموز جذب کنه تا دانش اموزا بگن ما اگ ترازمون تو قلمچی هشت هزار یا حتی بالاتر بشه یعنی کنکور و دیگه رتبه برتر میشیم در حالی که اینطور نیست هزارتا مشکله که ممکنه سرجلسه کنکور برا ادم بیوفته و طرف کنکورشو خراب کنه
    من دیدم افرادی که تو قلمچی بهترین درصد فلان درصو داشته تو کنکور درصدش شده زیر پنجاه چرا؟
    چون استرس گرفته تمرکز و از دست داده یا به هر دلیل دیگه ای
    بازم تصمیم با خودته
    امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری
    شما چه قلمچی چه گزینه و یا هر چی شرکت کنی در اخر باید ازمونا تمام موسسات و بزنی و به یه موسسه بسنده نکنی

• کارنامه نهایی آزمون سنجش

6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    282 بازدیدها

شهیده sh اهان مرسی🙏🏻 🙏🏻 🙏🏻 🙏🏻 🙏🏻

• سوالات آزمون گزینه دو

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    216 بازدیدها

Jasmin_____e Barati سلام. از قسمت صفحه شخصی من تو قسمت خدامت اختصاصی من میتونید دفترچه سوال و پاسخ تشریحی رو دانلود کنید

• 0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    169 بازدیدها

ehsan shariat در کارنامه های آزمون های آزمایشی گفته است:

سلام
    همون طور که خودتون هم میدونید از اینجا به بعد آزمون های جمع بندی کنکور شروع میشه
    اما مشکلی که هست بعضیامون آزمون قلمچی میریم بعضیامون آزمون گزینه دو و بعضیا آزمون ماز و .....
    پیشنهادی که من داشتم این بود که هر کسی هر آزمون شرکت میکنه بعد آزمون بیاد کارنامه اون آزمون رو تو این تاپیک قرار بده که هرکی خواست تو این دوران آزمونی غیر از آزمونی که ثبت نام کرده بده مشکل نداشته باشه
    مثلا من آزمون گزینه دو میدم و میخوام آزمون قلمچی هم بدم تو خونه
    اگر کارنامه شو داشته باشم تو تحلیل آزمون بهتر میتونم بفهم دیگران میانگین درصدشون چجوری بوده

ehsan shariat در کارنامه های آزمون های آزمایشی گفته است:

سلام
    همون طور که خودتون هم میدونید از اینجا به بعد آزمون های جمع بندی کنکور شروع میشه
    اما مشکلی که هست بعضیامون آزمون قلمچی میریم بعضیامون آزمون گزینه دو و بعضیا آزمون ماز و .....
    پیشنهادی که من داشتم این بود که هر کسی هر آزمون شرکت میکنه بعد آزمون بیاد کارنامه اون آزمون رو تو این تاپیک قرار بده که هرکی خواست تو این دوران آزمونی غیر از آزمونی که ثبت نام کرده بده مشکل نداشته باشه
    مثلا من آزمون گزینه دو میدم و میخوام آزمون قلمچی هم بدم اگه کارنامه داشته باشم میتونم از میانگین درصده بچه ها باخبر شم و تحلیل آزمون بهتری داشته باشم

• موضوع حذف شده است!

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    8 بازدیدها
  • 🕝تاریخ های آزمون قلمچی؟

منتقل شده
    5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    153 بازدیدها

سینا 0 اهاا خیلی ممنون🌹🌹