آلاخونه

مشکلات فنی آلاخونه را اینجا مطرح کنید

409 موضوع ها 3.6k دیدگاه‌ها
  • مشکل بیداری صبح زود

8
    1 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    215 بازدیدها

درنیکا محتشم نیا
    سلام👋🏻
    نمیدونم تونستی مشکلت رو حل کنی یا نه من کارهایی رو که خودم انجام میدم رو میگم حتما میتونه کمکت کنه (البته همه اینا در صورتیه که شب قبل دوازده تو خواب باشی ، اگه بهم بخوره هرکاری کنی نمیتونی بیدار شی اگر هم بشی کرخت و بی حسی).
    پس فقط انجامشون بده ! ! !

تا وقتی خسته نشدی تو تختت نرو ، این باعث میشه نتونی قبل خواب زیاد فکر کنی (فکر زیاد قبل خواب ممکنه باعث استرست بشه و رو کیفیت خوابت تاثیر میذاره). قبل از اینکه بخوابی یه لیوان بزرگ (مال من 350 سی سیِ) آب بخور بعد یه لیوان دیگه آب سرد هم نگه دار کنارت برای اینکه وقتی بیدار شدی بلافاصله بخوری تا خوابت بپره. برنامه فردات رو از شب قبل بچین ، اینطوری انگار به ذهنت دستور دادی و ناخوداگاه مجبورت میکنه تایمی بیدرشی که برسی به برنامت. سعی کن حدالامکان گوشیت رو کنارت نذاری(این برا من فایده ای نداشت ولی خب برای خیلیا موثر بوده) برای اینکه وقتی آلارم میده دیگه نتونی سریع اسنوز بدی و دوباره بخوابی(من حالت اسنوز رو خاموش کردم). فقط یک آلارم تنظیم کن فقط یکی! میتونی از موزیک بی کلام و اسمر برای قبل خوابت استفاده کنی که کیفیت خواب بهتری داشته باشی . بهتره تایمی که میخوابی تا تایمی که بیدار میشی مضربی از 45 دقیقه یا 1ساعت و 45 دقیقه باشه که تو سیکل سبک خواب بیدار بشی و اینطوری بازم سرحال تری مثلا اگه تو بخوایی 6 صبح بیدار بشی اگر 11 و 45 دقیقه شب به تختت بری نسبت به وقتی که 12 میری بخوابی صبح سرحال تر بیدار میشی با اینکه همش 15 دقیقه اختلافه . برای محاسبه ساعت خواب و بیداری میتونی از سایت when should i wake up استفاده کنی یا برای موسیقی قبل خواب و اینکه بتونی یه هیستوری دقیق از خوابت داشته باشی خوبه که برنامه ردیاب خواب رو نصب داشته باشی.. برنامه های Sleep Cycle: Sleep Tracker‏ و Sleep Time - Cycle Alarm Timer‏‏ برای تنظیم تایم بیدار تو پارت سبک ان. من ردیاب خواب رو دارم چون اون بحث موسیقی و هیستوری و تنظیم بیداری تو پارت سبک خواب رو باهم انجام میده و نسبت به سایت و دوتا برنامه دیگه کامل تره.
    البته توی سایت when should i wake up بعد از بخش محاسبه مقاله درباره خواب و.. و یه سری مقاله دیگه هم داره به زبان اصلی اگه بلد باشی میتونه مفید باشه برات.
    راستی حواست به اینم باشه که تا وقتی تو باور داشته باشی 8 ساعت خواب لازم و بایدِ بدنته ، تو هر حالتی و با استفاده از هر روشی ، باید 8 ساعت داشته باشی تا بخش Robot mind ِ تو بهت اجازه بیداری رو بده!!!!!
    برنامه هایی که گفتم برای اندروید ان و اگر بزنی روی اسمشون میتونی دانلودشون کنی.
    فکر کنم کامل توضیح دادم ، بازهم اگه سئوالی داشتی بپرس تو اولین فرصت جواب میدم♥
  • پست گذاشتن در تاپیک تودلی

منتقل شده
    7
    1 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    118 بازدیدها

Sharllot ممنون 🙏

• جستجو غیر درسی

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    99 بازدیدها

Rahman Zaheri خب اعتبارت کمه .باید بیشتر ۳۰۰تا اعتبار داشته باشی تا بتونی تو غیر درسی پست بزاری

• ایمیل جدید

24
    2 رای ها
    24 دیدگاه‌ها
    201 بازدیدها

ببخشید خانم ناظم نمیشه اون نام کاربری منو حذف کنید؟
    اونو دیگه هیچ جوره نمیشه برگردوند چون کلا ایمیل اون حساب رو پاک کرده بودم
    maryam111

• پروفایل

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    118 بازدیدها

Leili Salahi
    سلام توی قسمت جی‌میل عکستو عوض کنید بعد تغریبا یک روز اون پروف برای الا هم فعال میشه

• خستگی از کنکور

11
    4 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    178 بازدیدها

Hamed Ehtemam 0 سلام به این فکر کن که اگه کنکور ندی و بخوای ادامه ندی چی میشه و از هدفت براحتی دست بکشی ولی حق میدم برا منم پیش میاد موسیقی مورد علاقه گوش کنید یا برید یکم بیرون قدم بزنید حالتونو خوب میکنه به روزی فکر کنید که قبول میشید ایشاالله و چشم حسودا کور میشه

• بچه های کرمانی

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    218 بازدیدها

Amirreza Karimi تو زهرا کرمانیِ مرکزش

• حاج قاسم و اینستاگرام

13
    11 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    425 بازدیدها

محمد:
    نمی گم اینستا رو حذف کنید فقط برید داخل گوگل پلی به اینستا از پنج ، یک بدهید🙏
    فقط همین😐
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android
    #سانسور_قاسم
    @دانش-آموزان-آلاء
    مسئولین آلا لطفا پاکش نکنید

• راهنمای آلاخونه

منتقل شده
    8
    1 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    103 بازدیدها

مجتبی ازاد ببخشید زیاد وارد نیستم

• چرا میگه دسترسی نداری؟

8
    0 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    98 بازدیدها

maryam111 اهاان

• پیام خصوصی

منتقل شده
    46
    2 رای ها
    46 دیدگاه‌ها
    290 بازدیدها

mmm sss سلام
    همون جایی که عضویت زدی رو دوباره روش کلیک کن که عضویتت لغو بشه

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    79 بازدیدها

فکر کنم ۳۰۰

• ارسال pdf

6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    82 بازدیدها

Asal M 2 خداروشکر حل شد😂🌹

• سوال غیر مشاوره ای

منتقل شده
    7
    1 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    206 بازدیدها

سلام من ی بار اپلیکیشن رو حذف و دوباره نصب کردن و هرچقدر شمارمو و کد ملی رو وارد میکنم بالا نمیاد برام

• تاپیک هرچی تو دلته بریز بیرون

حل شده
    10
    3 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    134 بازدیدها

Marzieh Abouei سلام فک کنم چت روم منو نبستین monirs

• ایمیل

حل شده
    9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها