مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.5k موضوع ها 180.0k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• 207 موضوع ها
    3k دیدگاه‌ها

M.an ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه نوشتید برسی برای راه ابریشمی ها و اونایی که راه ابریشمی نبودند نوشتید 0 تا 100 چه فرقی داره

توی برسی یعنی باید خودمون انتخاب رشته کنیم ؟بفرستیم شما برسی کنید من این قسمت رو متوجه نشدم

• سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

7k موضوع ها
    78k دیدگاه‌ها

ببخشید ولی مرگ نخوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پشمام ریخته طرف تو یک گروهی پیام داده هیچی نخوندم میترسم برم سر جلسه
    کسی هست که بخاد نره سر جلسه بجاش تیر رو بریم؟؟؟؟

خداییش نخوندی بدرک بشین زمین رو بخون
    بی عرضه نباش حداقل تو یک روز ۲ تا همایش ببین ۴۰ درصد بزن
    از ۷۰ هزار بشی ۶۵ هزار

@دوازدهم
    @بچه-های-تجربی-کنکور-1403

• سوالات در مورد انتخاب منابع، کتاب و... را اینجا بپرسید

2k موضوع ها
    20k دیدگاه‌ها

Michael Vey سلام اگه میشه برا منم بفرست ممنون میشم

• خواهش میکنم کمک کنید....

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    356 بازدیدها

عنوان تاپیک میتونستین بهتر بنویسین

• سلام لطفا کمک کنید در مورد تغییرات منابع کنکور 98 در رشته ی نجربی

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

موفقیت در کمین توست شک نکن

• چاپ کتاب های یازدهم

3
    2 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    445 بازدیدها

واقعا درسته به نظرم پیش خوانی یازدهم الآن برای کسی که می خواد سال یازدهم بدرخشه اصلا منطقی نیست و اگه می خواهی به قول ایشان یه سرو گردن از بقیه بالاتر باشی باید پایه قوی و بی نظیر داشته باشی و این و بدون که با پیش خوانی یازدهم محقق نمی شود چون من خودم یه دهمی هستم
    موفقیت در کمین توست!!!!!!!!!!!!!!!!!

• مشاوره تحصیلی (جدی)

52
    0 رای ها
    52 دیدگاه‌ها
    5k بازدیدها

واقعا از الان تا روز کنکور هر چیزی امکان پذیره بستگی به همت و پشتکار شما داره فقط همین و بس

• همایش های تخته خاک

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    601 بازدیدها

سلام بله مناسب هستن به موقع ازشون استفاده کنید

• انتخاب رشته

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    322 بازدیدها

abdollaamiri بهتره کاملتر اطلاعات رو بگی . در ضمن رشته خاصی دوست داری یا نه ؟

• مصاحبه دانشگاه های نیمه متمرکز و شرایط خاص

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    373 بازدیدها

milad saeedi بله آقای سعیدی معاینه هم داشت اول قد ووزن و bmiو چشم وگوش
    بعد مصاحبه روانشناسی که یه چیزایی درباره خودمون بود درباره شهرم پرسیدن قرآن خوندم مفاهیمشو گفتم بعد از انگیزم برای انتخاب فرهنگیان پرسیدن
    بعد مصاحبه قرآن مجید بود ک دوباره قرآن خوندم درباره نماز جمعه و راهپیمایی و...پرسیدن احکام پرسیدن
    همین

• لطفا مشاوره بدین

6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    530 بازدیدها

nazanin rostame نازنین خانم؟شما چند ماه و روزی چندساعت میخوندید؟پایتون قوی بود یا کلاس میرفتید؟

• منابع

12
    3 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    930 بازدیدها

@parastu23
    عالین اجی من ک راضیم

• پشت کنکوری ها بیاین تووو...

قفل شده است
    6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    668 بازدیدها

شونصدبار تا حالا این سوال رو پرسیدین!
    چندبار باید بگیم عنوان تاپیک مناسب بزنید !!
    قبلا هم تاپیکی برای همین سوال زده بودین
    بهتره سوالتون رو از همونجایی که گواهی رو گرفتین بپرسین یا زنگ بزنید از مدرسه تون بپرسین
    این تاپیک قفل میشه

• همفکری راجب انتخاب رشته

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    248 بازدیدها

سلام دوستان . من خودم پرستارم . کنکور 89 رتبه 4 هزار آوردم . الان دوباره دارم میخونم برای کنکور . توی زمینه انتخاب رشته بین بچه های تجربی کسی سوال داشت میتونم کمک کنم .

• اتم؟عنصر؟مولکول؟

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    322 بازدیدها

فعلا بخاطر اینکه بفهمی اینو میگم،کارت ب دیدگاه های امروزی نباشه فعلا؛(وگرنه اینی ک الان میگم درست نیست)،همه چی رو از ذهنت پاک کن فقط ب حرفای من گوش بده،فرض کن هیچی از شیمی و فیزیک نمیدونی,تا اخر با دقت بخون

ببین هرچیزی ک اطرافت میینی،صندلی،مبل،یخچال و....اگ بیای تا حد ممکن یعنی نهایت نهایتش تجزیش کنی،به ی سری «گوی»های متفاوت یا یکسان میرسی،فرض کن مثلا اومدی آب رو تا حد ممکن تجربه کردی،میبنی نهایتا دو *نوع *گوی دایره ای شکل هست،فرض کن یکی آبی رنگ یکی قرمز،با نسبت متفاوت...یعنی در واقع میفهمی آب از این دو نوع همش ساخته شده،ما ب این گوی ها میگیم اتم...ب جدول تناوبی نگاه کنی 118 نوع اتم میبنی ک دنیای ک الان توشیم همش از ترکیب ایناس،مثل حروف الفبان کنارهم قرار میگیرن و چیزای جدید میسازن...گفتم آب رو دو نوع گوی میسازع،بعدا بعشون گفتن اتم هیدروژن و اکسیژن.مثلا ابی شد هیدروژن قرمز شد اکسیژن..حالا ی ماده ای داشته باشیم ،خالص تهیه کنیم،یعنی فقط یک «نوع »گوی درش وجود داشته باشه بهش میگیم«عنصر»،مثلا تیرآهنی ک توی سقف خانتان هست،رو درنظر بگیر،،،،جدول تناوبی رو بذار جلوی دستت،ب خانه 26 مش نگاه کن،نوشته fe,هزاران تا از اونا کنارهم قرار گرفته ،شده اون تیرآهن،شهر بازی استخر توپ رو دیدی؟اگ بری در سطح خیلی خیلی ریز میبینی اتم های اهن مثل توپ های اون استخر توپ کنارهم قرار گرفتن...حالا اگ چند«نوع»از این گوی ها کنارهم باشه میشه«ترکیب»....فرض کن توی یک قطره اب،یک میلیون گوی قرمز(اکسیژن) هست،دومیلیون گوی ابی(هیدروژن)،خب فرمول آب رو ساختن(البته اینطوری نیست ها فقط بخاطر اینکه بفهمی گفتم.خخخ)

اتم یعنی «یک »گوی،حالا هرنوعی باشه مثلا اتم o, یا اتم fe،اما فقط ب تعداد یکی
    مولکول یعنی بیشتر از یک گوی ک باهم پیوند دارند،حالا ممکنه همجنس باشن گوی ها(موکول O2) یا غیرهمجنس H2O

حالا بعدا فهمیدن این گوی های ک بهشون گفتیم اتم ساده نیستن و خودشون از ذره های دیگ تشکیل شدن،ب اسم الکترون،پروتون نوترون

• معرفی رشته گروه آموزشی ماز (96-95)

22
    5 رای ها
    22 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

سلام
    برنامه های پارسال رو بیشتر دوست داشتم چون امسال روی دانشگاه ها خیلی زوم کردین تا خود رشته و کارایی آن ها البته شاید هر دو در کنار هم باید باشه ولی امسال احساسم میگه زیاد تر در مورد اون بود

و یه خواهش که میخواستم رشته کامپیوتر رو هم مورد برسی قرار بدین اگه امکان داره

و در اخر این که خیلی ممنون من که خیلی استفاده بردم

• وصیت نامه

24
    10 رای ها
    24 دیدگاه‌ها
    925 بازدیدها

javad-mahdizadeh در وصیت نامه گفته است:

سجاد96 در وصیت نامه گفته است:

مجبور شدیم یه بار دیگه وصیت نامه رو بخونیم و دوباره عمل کنیم 😂

😂 ان شا اللل موفق باشی
    من دیگه رفتم!!!انتقاد نکنید که منصفانه نیست!!چون نمیتونم دفاع کنم 😂 خدا یار و نگه دار شما ها باشد!!!

باشه شما برو من اینجام برا دفاع 😂

• مشاوره تحصیلی

6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    500 بازدیدها

بهاره بله بنده به یکی دیگه از ادمین ها گفتم و ایشون گفتن داریم برنامه ریزی میکنیم

• سوال

منتقل شده
    6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

طیب
    کلاس های کنکور 1 سطح بالاتر هستن و لازمه پایه درسی خوبی داشته باشین تا خوب پیش برین
    در کلاس های کنکور 2 آموزش پایه ای تر صورت می گیره یعنی مناسب کسانی که پایه درسی ضعیفی دارند
    البته در هر دو کلاس مطالب کامل گفته میشه
    این کلاس ها با حضور دانش آموزان برگزار شدن
    0تا 100 ها بدون حضور دانش آموزها هستن و تایم کمتری دارند و این اموزش ها نیز کامل هستن

سوالتون رو در جای مناسب بپرسید این دفعه جواب دادم برای استفاده بهتر از انجمن حتما تاپیک زیر رو ببینید
    http://forum.alaatv.com/topic/2080/چگونه-سوالات-و-موضوعات-خود-را-در-انجمن-مطرح-کنیم

• سوال

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    621 بازدیدها

@mahdis127 در سوال گفته است:

moein در سوال گفته است:

كتاب زرد يجورايي جامع هستش بدرد نميخوره برا آزمون...واسه ادبيات يه لغت بخرين تاريخ ادبياتش كه خيييلي جزئي از كتاب سوال ميدن واسه زبان فارسي موضوعي عاليه واسه قرابت هم من بدون خوندن ميرفتم ولي اگ مشكل دارين همون موضوعي عاليه...عربي كتاب عربي كامل از خوباي بازاره....واسه ديني اولش فك ميكردم يخورده بخونم بعد تست بزنم ولي روشمو عوض كردم و جاش چنبار گاج رو ميخوندم...زبان هم خيلي سبز جامع كنكور خيلي خوبه اگ لغت مشكل دارين يه دفتر بزارين كنارتون وقتي از روش تست ميزنين و به مشكل لغوي خوردين توش بنويسين و بعد اون دفترو دوره كنين...اينارو گفتم ك عرض كنم واس كانون بايد مبحثي بخونين...دو ماه مونده به كنكور زرد عموميو شروع كنين🙄

زبان مشکلی ندارم ولی نمیخوندم ،معمولا نخونده میتونستم بزنم ،واسه دینی گفتین بهتره تستای گاجو چند بار برنم یا اینکه درسنامه رو چن بار بخونم ؟

درسنامه رو چن بار بخونين...البته منظورم نزدن تستا نيس ولي از وقتش ميتونين برا درسا ديگه استفاده كنين خب...علاوه بر اين بدون آشنايي با سبك سوالا ميريد سر جلسه ك به دقت خوانش خيلي كمك ميكنه...سوالاي قلم چي تو ديني هم جزئي هستن و تقريبا كل مبحثو پوشش ميدن جوري ك وقتي موقع جمع بندي ترم اول ميشه وقتي داريد دوره ميكنيد با خودتون ميگيد"اااا طراح از اينجا اينجوري ميتونه سوال بده"

• مشاور

8
    2 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    522 بازدیدها

بهاره در مشاور گفته است:

@romisa1234 در مشاور گفته است:

ایشون خودشون گفتن سایت معرفی کنید
    اون سایت هم همه چیزش رایگان بود

بله مطلع هستم.... کلا تبلیغ در تاپیک های عمومی ممنوع هستش

مهم اینه که هدفتون خیر بود.....

• آزمون آزمایشی مناسب (قلمچی، سنجش، ....)

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    272 بازدیدها

mei mir
    اینجا باز راجع به این مسئله توضیح کامل دادم 👇
    تجربه

• آغاز کنکور 97 و سردرگمی من (لطفا کمکم کنید )

6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

Amir_M_Saberi خب فیلم ی استاد دیگرو ببین.یا درسنامه بخون ازکتابای اموزشی که داری