مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.5k موضوع ها 179.9k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• ی سوال

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    728 بازدیدها

salehe آها .من فکر کردم دانش آموز نیستید.خب اینطوری رواله .تا جایی که زمان قابل استفاده دارید استفاده کنید ازش:)

• روش برنامه ریزی برای یک دانشجو

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    290 بازدیدها

ساحل سلام.دانشگاه رو باید تعطیل کنید دیگه و تمرکزتون رو بذارید رو کنکور .ببینید برای شروع ازالان باید ساعت مطالعه ی بالایی داشته باشید.با روزی چند ساعتی شروع کنید و برسید به حدود 10 ساعت در روز.تمرکزتون روی شیمی و زیست باشه و اول از همه از کتاب درسی شروع کنید و جاهایی که متوجه نشدید رو فیلمش رو از اینجا دانلود کنید و ببینید.برا تست هم تمرکزتون روی تستای کنکور باشه

• وعده ما....پایه ای بسم الله..

128
    12 رای ها
    128 دیدگاه‌ها
    8k بازدیدها

delibal در وعده ما....پایه ای بسم الله.. گفته است:

آنادان دوز سوت امن.....سن کیمی اوغلان یاشاسین
    سلام عرض شد...اما این بار فرق دارد..
    کاری به تراز سابق و اینکه بعضی ها میگن تراز مهم نیست و...نداریم...(تراز در حکم ضربان قلب ماست..باهاش شوخی نداریم)
    میخوایم اینجا باهاتون قرار بزاریم (بله با شمایی که اینو میخونید.)ما از امروز استارت کار جدیدمونو زدیم....روز مبارزه هم 15 بهمن هستش...تا حالا که تراز اختصاصی هایمان بالای 6500 و عمومی ها بالای 6000 نشده...اما گفتیم تا حالا...از حالا دیگه ما این ترازو داریم....جمعه ازمونم میایم کارنامه مونو میزاریم...اینا هم چند از ده هایمان تو ازمون 15 بهمن...
    علت این که از ما استفاده میکنم اینه تنها نیستم(من و ...)
    ریاضی پیش 4الی 6 ازده
    ریاضی پایه 4 الی 6ازده
    زیست پیش 5 الی 7ازده
    زیست پایه 4 الی 6ازده
    فیزیک پیش 8 الی 10از ده
    فیزیک پایه 3 الی 5از ده
    شیمی پیش 8 الی 10 از ده
    شیمی پایه 4 الی 6 از ده
    اگر پایه ای بسم الله بیا جلو ما از رقیب تازه نفس نمیترسیم...
    اگه هم شک داری .بشین و تماشا کن..
    هر چی هم راجع به ما فکر میکنی هم فراموش کن و فقط اینو تو ذهنتون فرو کنید که ما تراز اختصاصی هامون بالای 7000 و عموم ها هم بالای 6000 داریم...

من اول که این پیاما رو خوندم فکر کردم شما میتونید و حتی کم مونده بود باور کنم که شما تونسته اید و وقتی پیاما رو از اولین تا اخرین خوندم دیدم که اخرش عکس گذاشتید من باختم!!!
    ولی چرا تو گفته هاتون اینقدر تناقض بود؟؟؟اولش کجا؟؟آخرش کجا؟؟؟حداقل سعی کنید علتش رو پیدا کنید.اون شور و هیجانتون با اخرین عکسی که گذاشتید اصلا همخوانی نداره!!!

• جدول تناوبی موفقیت

2
    2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    441 بازدیدها

متن جایگزین

• معرفی رشته توسط گروه آموزشی آلاء | مشاوره

منتقل شده
    10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

سلام لطفا رشته حقوق و اقتصاد رو هم معرفی کنید. ممنون

• لفن کمکم کنین

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    511 بازدیدها

m.jafari9877 در لفن کمکم کنین گفته است:

alikian

ما نمیتونیم برنامه ای به شما بدیم!
    ولی پیشنهاد چرا.
    به نظر من ویدئوی درس هایی که ضعف دارید رو دانلود کنید و هیچ درسی رو که قوی هستید دانلود نکنید چون دیدن فیلم مثل کلاس رفتن هست و دقیقا همون وقت رو از شما میگیره
    پس وقتی توی یه درسی قوی هستید تست بزنید به جای فیلم دیدن
    تنوع اساتید هم زیاد هست و یادتون نره از فیلم های سال قبل هم میشه استفاده کرد و عالی هستن
    خودتون یکی دو جلسه از هر استاد رو ببینید و انتخاب کنید (همشون عالی هستن و خسته نباشید میگم به همشون)

منم همینو خواستم بگم =)) موفق باشید:)

• تجربه

1
    3 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    227 بازدیدها

سلام دوستا ن اگه امکانش هست کمک کنین
    میخواستم بگم اگه از فیلما استفاده میکنین و واقعا نتیجه میگیرین و درصد خوبی میگیرین
    بگین که از کدوم استاد و کدوم کتاب اسفاده میکنین و همچنین شیوه مطالعتون.
    سپاس فراوان

• راهکار ها و روش های شما برای استفاده از تدریس ها.

15
    6 رای ها
    15 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها
  • لیسانس کامپیوترم میخوام کنکور تجربی بدم نیاز به برنامه دارم.

16
    1 رای ها
    16 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

ممنون بابت راهنمایی

• برنامه ریزی

13
    0 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    904 بازدیدها

intllignt هرروز باید همه درسارو بخونم؟

• منبع آموزشی مناسب هندسه پایه

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    270 بازدیدها

سلام.
    شما منبع خوب برای هندسه پایه چی میشناسین که 0 تا 100 هندسه پایه باشه.با فیلم های آلاء که فقط کلاس کنکور استاد کبرایی کامله ولی من نمیتونم ازش استفاده کنم.میکرو هندسه 1 و 2 و 3 رو جداگونه دارم.آیا کاملن ؟ پیشنهاد شما چیه ؟

• سنجش

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    392 بازدیدها

سلام بچه ها
    اگه کسی توی ازمونای سنجش پیش تجربی شرکت میکنه و درصداش خوبه ممنون میشم تا امشب اطلاع بده تا ازش کمک بگیرم.فقط تا امشب

• دوستان نظر بدید

11
    1 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    800 بازدیدها

عربی و زباااااان گاااااااااااااااااااااااااااااج نقره ای....
    عربی (کامل گاج نقره ای)

• هدفم

20
    4 رای ها
    20 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

خوشحال کردن پدر و مادرم.

• نیاز مبرم به مشاوره ی و راهنمایی

1
    1 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    267 بازدیدها

درود بر تمام شما عزیزان "آلائی" که صادقانه به حدیث امام علی (علیه السلام) عمل می کنید.
    در ابتدا برای روشن شدن وضعیت ام، شرایطم رو شرح می دم تا اگر هرکدام از عزیزان مشاور قصد کمک داشتن، با در نظر گرفتن این شرایط به من راهنمایی کنند.
    من مهدی عظیمی ، 37 ساله و کارشناس روان شناسی بالینی هستم، منتهی در این رشته فعالیتی ندارم و فعالیت کاری من در رشته ی دیگری است.
    سال 1378 دیپلم تجربی گرفتم و سال 1384 از دانشگاه فارغ التحصیلی شدم؛ متاهلم و دو فرزند دارم و با توجه به شرایط کاری و اقتصادی حداکثر روزی سه و در بعضی رورها چهار ساعت می تونم مطالعه درسی داشته باشم.
    حدود دو سالی است که به شدت انگیزه تحصیل در رشته ی پزشکی در من به وجود اومده اما به دلیل فاصله خیلی زیاد از دوران تحصیل دبیرستان که باعث شده تمام آشنایی با اهمیت دروس و فصول اونها رو فراموش کنم و همچنین نداشتن مشاور مناسب و درستی که بتونه راهنماییم کنه هر بار پشیمان شده ام، منتهی این انگیزه من رو رها نمی کنه و فکر می کنم با وجود تمام مشکلاتی که وجود داره، به دلیل کاهش هیجانات ناشی از جوانی، مشخص بودن هدف ام از ادامه ی تحصیل، مطالعات غیر درسی و ... در صورت داشتن برنامه ریزی درست می تونم در این راه موفق بشم.
    حال درخواست من از شما مشاوران عزیز این است، مرحمت بفرمایید و با توجه به شرایط بنده، برنامه ی مطالعه ی مناسبی رو به من پیشنهاد بدید تا راهنمایی باشه برای موفقیت ام در کنکور سراسری در رشته ی پزشکی.
    با تقدیم احترام
    مهدی عظیمی

• فروم مشاوره برنامه ریزی استاد

1
    2 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    423 بازدیدها

پاسخ: 💠 مشاوره 3 روش برنامه ریزی - قسمت اول

سلام...ببخشید میخواستم بپرسم این فروم وقسمت تشکیل شد؟؟؟

چون شدیدا نیازه و خیلی راهنمایی ایشون عالی و کاربردیه

• رتبه تک رقمی

13
    1 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

تک رقمی بشیم!!سوال خوبیه...واقعا چیکار میکنند؟؟
    واضح بگم بهت.اونا درس میخونن.نه اینکه درس اونا رو بخونه!!!
    تو همون دو هفته ی ازمون هر روزش رو به طور مستمر و بدون توقف و کاهش ساعت مطالعه تلاش میکنند که درس بخونند.
    رتبه 40 منطقه دو سال 94 میگفت میانگین اوایل 50 ساعت میخوند هفته ای ...البته پشت سرش تاکید کرد که در درس خوندن مهم ترین چیز مصمم بودن و مستمر بودنه.
    راه حلش اینه(حالا میخوای قبول کن و بیا باهم رقیب شیم و میخوای هم قبول نکن و بشین و تماشا کن چطوری تک رقیمی میشیم.نشدیمم حداقلش اینه تلاشمونو کردیم!!ولی میشیم!!)
    تو درس خوندن عجله نداشته باشید و کند هم جلو نرید.
    پدر خودتونو در بیارید تا بتونید به آزمونا به خوبی برسید البته منظور زدن تمام تست های گاج پیش نیست.!!!
    منظور اینه تا جایی که میتونید بخونید و خوب هم بخونید
    در اول روز به فکر ساعت مطالعه آخر شب نباشید...یاد بگیرید(گفتم یاد بگیرید یعنی از اول چنین چیزی ممکن نیست )که از درس خوندن لذت ببرید
    موقعی موفق عمل کرده اید که هر بار بیشتر بخواید درس بخونید و بخواید بیشتر وقت بگذارید در واقع عطشتون برای درس خوندن زیاد بشه.
    نکته آخر وسواس مطالعه رو کنار بزارید و ضعف هاتونو قبول کنید و با برنامه منظم و حسابشده قوت هاتونو مستحکم تر و ضعف هاتونو ذره ذره بهبود ببخشید.
    (یه پیشنهاد ویژه هم دارم اگه تا حالا یکمی قوی اومدید جلو یعنی ترازتون بالای 6 هزار هستش.روی یک درس عمومی تراز ساز و یک درس اختصاصی تراز ساز که هم علاقه بیشتری بهش داری و هم راحت تر میتونی پیشرفت کنی سرمایه گذاری اونم از نوع مطمئنش بازم بگم منظور صد نیستا ااا)
    من برای رضای خدا هر چی در توان داشتم این بار رایگان گفتم.سال بعد برای شنیدن اینا هزینه میگیریم. ههه چون مردم حق دارند به کسی که رتبه تک رقمی شدن هست اعتماد کنند.ولی به کسی که در راه بهتر شدن هست و در مسیر بهترین ها نه!!!فلسفی بود بازم..

• خدانگهدارفضای مجازی

8
    7 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    891 بازدیدها

سلام دوستان تا حالا کمتر شده بود حرفی بزنم پاش واینسم . یه بار خداحافظی کردم ولی برگشتم .😬
    اونم به خاطر به اشتراک گذاشتن یک سخنرانی با ارزش تو این تاپیک 👇
    http://forum.alaatv.com/topic/2854/احترام-به-پدر-و-مادر-حتما-نگا-کنید/9
    خداحافظی اخرم رو اینحا میکنم که یادم نره یه بار برگشتم . برای دومین بار که برگردم دیگه اسممو عوض میکنم 😑

علی یارتون
    حق نگهدارتون
    🙌

• کاسبی50_60درصدی ریاضی تجربی

حل نشده
    2
    1 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    417 بازدیدها

کسایی که موافقن بیان نظر بدن که ضبط بشه

• فایل مکتوب شده مشاوره مدیریت آزمون تشریحی

2
    2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    291 بازدیدها

سلام
    اگه تو تاپیک خودش بزارید فکر کنم بهتر باشه...