مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.4k موضوع ها 179.6k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• 207 موضوع ها
    3k دیدگاه‌ها

M.an ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه نوشتید برسی برای راه ابریشمی ها و اونایی که راه ابریشمی نبودند نوشتید 0 تا 100 چه فرقی داره

توی برسی یعنی باید خودمون انتخاب رشته کنیم ؟بفرستیم شما برسی کنید من این قسمت رو متوجه نشدم

• سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

7k موضوع ها
    78k دیدگاه‌ها

mk.mahdi
    سلام ببینید شیمی کلا چیزی هم که پارسال بود خیلی مفهمومی شده. یعنی در کنار حفظیات به مفاهیم و جزئیاتش هم توجه کنید که جوابگو باشه
    من خودم با همین مشکل مواجه بودم و کاری که کردم این بود( شما میتونین یه بار تو آزمون آزمایشی انجام بدین ببینین چقدر جوابگوعه) برای حل دفترچه اول میومدم فقط سوالای تشریحی طورش رو حفظی و مفاهیم جواب میدادم بعد دوباره میامدم مسائلی رو که حس میکردم بلدم جواب میدادم. بعید میدونم وقتی برا دسته سوم بمونه ولی این روش رو یکی از اساتید شیمی هم دیدم که گفته بودن.

• سوالات در مورد انتخاب منابع، کتاب و... را اینجا بپرسید

2k موضوع ها
    20k دیدگاه‌ها

Michael Vey سلام اگه میشه برا منم بفرست ممنون میشم

• همیار قدیمی

1
    5 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    117 بازدیدها

سلام بچه ها منو شاید. خیلیا نشناسین چون زیاد نمیام الا .کمبود وقت و کار و کرفتاری باعث میشه نتونم تو انجمن فعالیت کنم ، ولی به خاطر. که دینی که دارم به الا میخوام یه کاری انجام بدم واسه الا . میخوام اگه بشه رفع اشکال حداکثر دو نفر. از بچه های اینجا بشم تو درس ریاضی و فیزیم ینی این دو. نفر. هر سوالی داشتن هرروز میتونن بپرسن ترجیحا اگه ریاضی یا نظام قدین باشن بهتره . کسایی که تمایل دارن بهم پیام بدن انشالا که بتونم حداقل به یه نفر. کمک کوچیکی بکنم

• ویدیو و همایش های الا

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    83 بازدیدها

سلام
    ایا فیلم ها و همایش های الا می تونه جای فیلم های امیرمسعودی رو بگیره؟
    با فیلم های الا و حل تست های فراوان و اشنا شدن با انواع مختلف سوال میشه رتبه زیر 200 داشت؟سرعت بالا میره؟

• اینجا کسی تونسته که غیر حضوری بخونه؟ سال دوازدهم رو

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    50 بازدیدها

سلام خسته نباشین
    اینجا کسی تونسته که غیر حضوری بخونه؟ سال دوازدهم رو.

• زیست

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    242 بازدیدها

fati ahmadi شما سعی کن یرای زیست بیشتر وقت بزاری و به توضیحات معلم سرکلاس هم خوب گوش بده چراکه یادگیری سرکلاس هست. بنظرم موثرترین راه میتونه پیش خوانی کردن قبل تدریس معلمت باشه.

• .::: بررسی کاملا تخصصی مشکلات خواب کنکوریها :::.

13
    6 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    334 بازدیدها

واقعا مرسی 👌💙

• برنامه ریزی دو ساله برای کنکور ۹۹ تجربی

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    202 بازدیدها

سلام من دیپلم ریاضی کارشناسی سخت افزار خوندم یک پسر و یه تو راهی دارم ومیخام درس بخونم یه راهنمایی یا یه برنامه ریزی میخام برای درس خوندنم خانه دارم و شاغل نیستم ممنون

• ساعات مظالعه دهمی ها

9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    173 بازدیدها

niusha اوهوم اره میتونه کمک کنه ☂

• انگیزه

16
    4 رای ها
    16 دیدگاه‌ها
    434 بازدیدها

0_1542197725537_1828104750974232846_5636770330.jpg

• پشت کنکوری با تجربه هست ؟

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    107 بازدیدها

اره هستیم

• کدوم ازمون ازمایشی ثبت نام کنم؟!(مقاله واجب کنکور 98-99)

18
    8 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    850 بازدیدها
  • زبان

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    95 بازدیدها

@Khanoome-romisa آخه میگفتن تاثیر معدل مستقیمه اگه اونجوری باشه صفرنزدیم که پایانیمون خوب باشه چنددرصد میاره

• کتاب کمک درسی برای یازدهم تجربی

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    72 بازدیدها

سلام😭تو رو خدا کتابای خوبه یازدهم تجربی رو بم معرفی کنید کتابایی ک واقعا ب درد بخوره😭الکی نگین واقعی صحبت کنید😭ممنون میشم اگ کمک کنید😭😭😭😭

• داوطلبان گزینه دو

9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    282 بازدیدها

علیم سطح آزمونش خوب بود ؟ آنلاین هم داره !؟

• چندتا سوال

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    67 بازدیدها

@maryam1775 0_1541963965665_41519372_872408116300883_3610811879426883584_n.jpg

• تراز ازمون

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    158 بازدیدها

0_1541838140884_2021c2ee-c389-4982-b7f0-64b33e35b7be-image.png

• عقب موندن از برنامه ازمون

7
    1 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    260 بازدیدها

roxhn_hsnzd فارق التحصیل تجرربی

• مطالعه ی برای کنکور

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    152 بازدیدها

romisa واقعن ممنونم
    الان حس خوبی دارم و حس می کنم هنوز زیاد دیر نشده میتونم شروع کنم

• خوشبحالتون که شجاعین ناامید از زندگی

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    137 بازدیدها

خیلی خوشم اومد از این...

0_1541740118101_23985ff4-05cf-4dca-b65e-0e2c65e5a63a-image.png

• آزمون میان دوره

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    114 بازدیدها

فک کنم باید به مدرسه ای که میخواید برید
    همون نمونه یا تیزهوشان موردنظر
    به اون مراجعه کنید و بپرسید
    من شنیدم خودشون یه آزمون ورودی میگیرن برای اونایی که نهم نرفتن و .....

• روش های زیست خوندن

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    77 بازدیدها

بهترین روش مطالعه ، مطالعه همراه با تسته..هرچی بیشتر تست بزنید بیشتر یادتون میمونه...اگه نتونستید تستی رو حل کنید راه حل رو بخونید و همون موقع یه بار دیگه بدون نگاه کردن به جواب حلش کنید ببینید کجاش یادتون رفته و این خیلی مهمه که خودتون حلش کنید به خصوص برای مسائل شیمی و ریاضی و فیزیک

گاهی اوقات ما راه حلو میبینیم فک میکنیم یاد گرفتیم میریم سوال بعدی...درحالیکه اگه یه بار دیگه همون تستو جلومون بذارن بازهم از حلش ناتوانیم .چرا ؟ چون خودمون وقت نذاشتیم برای حل دوبارش ، البته یادتون نره که اینجور تستا رو نشاندار کنید و چن وقت بعد (یکی دو هفته خوبه ، نذارید چن ماه بعد که کلا فراموش میکینید ، روزای قبل آزمون نزدیکای آزمون برای مرور هم خوبه تایمش ) حلش کنید

بچه ها لطفا لطفا لطفا از حل تست توو هیچ درسی نترسید هر تستی براتون تجربه میشه

اگه یه اشتباهی رو توو زندگی انجام بدید دیگه سعی میکنید انجامش ندید
    اگه یه تست رو اشتباه حل کنید دیگه سعی میکنید توو اون دام نیفتید و دیگه تکرارش نکنید شاید یه بار تکرار شه دوباز تکرار شه ولی بعد از چن بار خودبه خود حذف میشه
    با تست ذهنتون به چالش کشیده میشه درواقع شما مجبورمیشید روی اون فک کنید اما توو مطالعه گاهی این اتفاق نمیفته و ما سرسری از رو مطلب رد میشیم و گاهی حتی اگه نکته ای رو هم متوجه شیم بعدا فراموشش میکنیم اما با حل تست این فرآیند فراموشی دیرتر اتفاق میفته
    بعضی تستا رو نشاندار کنید تستایی که از نظرتون مهمه و توو جمع بندی به دردتون میخوره رو علامتدار کنید هرچند درست حلش کردید تستای اشتباه رو نشاندار کنید و.....
    تستای اشتباه رو زود به زود مرور کنید نذارید مطلب به کل فراموش شه بعد اعتماد به نفستون بیاد پائین و بگید من که اینا رو خونده بودم من که این همه تست زده بودم پس چرا الان هیچی بلد نیستم

تا جایی که میتونید با تست مرور کنید
    البته یه جاهایی و یه فرمولایی . یه حفظیات خیلی فرار رو میتونید بنویسید و هی مرور کنید
    حتی اگه تستا رو بلد نیستید حالا با هر روشی که شده فیلم جزوه کتاب درسنامه و....سعی کنید اون مطلبو یاد بگیرید و دوباره رو تستا وقت بذارید و فک کنید روشون...پاسخنامه رو نگاه کنید و سعی کنید راه حلو درک کنید اگه نشد از بقیه بپرسید
    تا وقتی تست نزنید فرایند مطالعه تکمیل نمیشه