سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 77.7k دیدگاه‌ها
  • ترک تحصیل

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    108 بازدیدها

Zari Mm همه که ترازشون از اول بالای 5000 نبوده ، به مرور زمان و استمرار در تلاش موفقیت حاصل میشه
    خیلی ها وسط راه کم میارن اما شما سعی کن هر چقدر اون ها کم آوردن شما بیشتر تلاش کنی
    نگران کندی هم نباش ، به مرور درست میشه
    زمان همه چیز رو مشخص میکنه،،،،، و به نظر من اصلا وقتت رو برای اینکه بمونی برای سال بعد هدر نده

• میشه نظرتون رو بگید❤😊

14
    1 رای ها
    14 دیدگاه‌ها
    332 بازدیدها

mooon haaappy
    https://www.aparat.com/v/u5S7w
    ادامه کارگاه قبلی ؛ بخش دوم
    .

• در انتخاب منابع کمکم کنید

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    64 بازدیدها

Iman Jalili سلام بر دوست گلم😁✋
    اولا برای اینکه سوالت دیده شه بهتره که بجه ها رو تگ کنی
    @دانش-آموزان-نظام-جدید-آلا
    اما برای سوالت:پیشرفت دوستت صددرصدبه تلاش و کوشش خودش بستگی داشته و کلاسینو نمیتونه برات معجزه کنه حتی بهترین باشه و این و هم بدون که حتی اگه پدر علم زمین شناسی هم بهم درس بده ولی طرز درست استفاده و اصلا متوجه نشم چی میگه...چه فایده داره؟😷

• کلاسای کنکور

14
    1 رای ها
    14 دیدگاه‌ها
    382 بازدیدها

kianoosh alavi
    سلام. ببخشید من این موضوع رو از قم سوال کردم گفتن که اشکال داره. استفاده نکنید از اینجور پی دی اف ها...

• در تست زنی مشکل دارم

18
    1 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    374 بازدیدها

بنیامین عزیزی سلام
    طبیعیه دهم تست زدنت خوب نباشه
    برای مهارت هم باید با زیاد انجام دادن اون کار ب اون مهارت برسی

• عربی

21
    5 رای ها
    21 دیدگاه‌ها
    190 بازدیدها
  • کتاب کار دهم

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    78 بازدیدها

سلام، خداقوت
    برای زیست کتاب تست خیلی سبز دهم رو پیشنهاد میکنم چون هم درسنامه کامل داره و هم ترکیبی هستش (ینی در مورد هر مطلب مطالب یازدهم و دوزادهم رو به صورت خلاصه توضیح میده) و همچنین برای هر گفتار تست داره و در نهایت هر فصل تست های ترکیبی سه پایه که تو درسنامه توضیح داده وجود دارد.
    برای فیزیک: اگه سطحت متوسطه و دنبال یک کتاب میگردی که مفهومی یاد بگیری و بتونی از پس تست های مهم و امتحانات مدرسه بر بیای کتاب آموزش شگفت انگیز فیزیک دهم خیلی سبز رو پیشنهاد میکنم.
    برای درس ریاضی هم تست خیلی سبز
    برای شیمی کتاب دو جلدی آموزش شیمی مبتکران
    برای ادبیات: کتاب تست خیلی سبز+قرابت معنایی دکتر هامون سبطی
    زبان انگلیسی کتاب خیلی سبز چون اگر پایان کتاب درسی رو نگاه کنی خودش خیلی سبز رو پیشنهاد داده
    برای عربی رو نمیدونم چون هم در خود کتاب و هم اساتید ما گفتند چیزی نگیرید چون اگر بر مطالب کتاب مسلط باشید و جزوه های ما رو بخونید نیاز به کتاب ندارید
    موفق باشید

• اینده شغلی تجربی

10
    1 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    212 بازدیدها

Helen Alinia 2 پزشکی عموم اگ بخونی دولتی بیاری که رایگانه این که هیچ ازاد بخ,ای بری ترمی 15 20 میلیون هست فک کنم
    @F-Seif-0

• مانعی به اسم مدرسه

17
    3 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    337 بازدیدها

mahdi shokry واقعیت تابستون گرفته بودم از مهر بهونه می‌آوردم کرونا گرفتم و بعدش هم گفتم سرما خوردم واکسن نزنم🤣
    البته یکی دو ماه دیگه زنگ بزنن دوتا سرفه کنم حله😂👌

• مشاوره تاج کنکور

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    603 بازدیدها

سلام
    من فقط پیجش رو دارم و از مطالب مشاوره ایش استفاده میکردم خیلی خوب بود. ولی تابحال مشاورشون رو امتحان نکردم
    درباره پیج هدف پلاس و خانم خانی هم ی تحقیقی بکنید. خوبن بنظرم

• هرکاری میکنم نمیتونم درس بخونم رشتمم تجربیه بنظرتون ترک تحصیل کنم؟؟

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    474 بازدیدها

Sahar Rabiee سلام
    مشکلی نیست خودم پاک کردم پیامت رو
    اون حاله پیامت رو فقط خودت میبینی که چی نوشته بقیه بعنوان پیام پاک شده میبیننش

• حس درس خوندن نیس😔

منتقل شده حل نشده
    33
    4 رای ها
    33 دیدگاه‌ها
    616 بازدیدها

mahdieh q
    حالا اگه خواستی بهم ایمیل بزن
    ادرسشو فهمیدی که؟

• آیا این رفتارای اَخیرم عادیه؟

27
    4 رای ها
    27 دیدگاه‌ها
    678 بازدیدها

زهرا قدیری راستی منم یه مدت مثل تو وقتی میخواستم درس بخونم فکرم هزار جا میرفت. یکاری کردم جواب داد توام همین کاری که من کردمو امتحان کن ایشالا مشکلت حل میشه
    ببین به تمام اتفاقاتی که جدیدا برات افتاده مثل : هفته پیش با دوستات رفتی بیرون یا دیروز جشن تولد رفتی یا هر چیز دیگه ای که تو ذهنت هست. بشین خوب بهشون فکر کن. کی چی گفت و چیشد و اینا.... هر چقدرم طول بکشه مهم نیست بشین بهشون فکر کن. میدونی چرا اینو میگم؟ بزار با یه مثال بهت بگم، فک کن ذهن تو مثل یه نخ به تخته روبه روت وصل شده، وقتی چیزایی دیگه تو ذهنت هست نمیزاره این نخ مستقیم به تخته وصل باشه هی این نخو اینور اونور میکشه و ذهنت رو از درس دور میکنه و هزار تا چیز تو ذهنت هست
    ولی اگه بشینی یه دور کامل به همشون فکر کنی پروندشو ببندی😂بزاری کنار تنها چیزی که تو ذهنت میمونه درست هست
    موفق باشی

• مدیریت زمان

3
    4 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    156 بازدیدها

@farzam-yousefi سلام خسته نباشید
    ۱) سعی کنید درس‌های تدریس شده سرکلاس رو همون روز بخونید و به هفته آینده موکول نکنید، چون سرکلاس بیشتر از ۵۰ درصد مطلب رو یاد گرفتید وقتی بلافاصله بعد از اتمام کلاس ها روی تسلط اون مطالب کار میکنید راحت تر یاد میگیرید و وقت کمتری ازتون میگیره.
    ۲) پنجشنبه و جمعه دو روز طلایی برای شما هست، میتونید به عنوان جبران یا تسلط ازش استفاده کنید، یعنی اگه در طول هفته مشکلی پیش اومد که نتونستید درس تدریس شده رو بخونید یا برای امتحان وقت بیشتری نیاز داشتید یا حتی احتیاج داشتید از یک مبحث نمونه سوال بیشتری حل کنید میتونید از پنجشنبه و جمعه استفاده کنید
    ۳) کمال گرایی رو کنار بزارید! منطقی فکر کنید و با توجه به عملکرد گذشته تون برنامه ریزی کنید. ساده تر بگم توقع بیجا از خودتون نداشته باشید
    ۴) استراحت ها و تفریحات به موقع داشته باشید. یعنی هر نیم ساعت به خودتون استراحت ندید اینجوری خیلی کند پیش میرید و اجرای برنامه به ساعتای پایانی روز موکول میشه
    ۵) از ساعات اوج یادگیری بیشتر استفاده کنید، ممکنه شما صبح بهتر یاد بگیرید اما دوست‌تون شب راحت‌تر درس رو یاد بگیره بعد از یک مدت درس خوندن متوجه میشید چه ساعتی از روز بهتر یاد میگیرید

این مطالب نظر و تجربه من بود. قبل از هر اقدام و تصمیمی خوب تحقیق و بررسی کنید تا بهترین تصمیم رو بگیرید. موفق باشید 🌼

• مشکل از کجاست؟

11
    1 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    200 بازدیدها

mahdieh q
    خیلی ممنونم از راهنمایی و لطفت🌹🌷

• تاپیک

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    65 بازدیدها

ali jafari 6 😠 درود بر شرف این اعتبار😹

• من میخوام المپیاد نجوم بدم

4
    2 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    159 بازدیدها

@یاسمن-کیانی ممنونم از نظرت

• دهمی

19
    5 رای ها
    19 دیدگاه‌ها
    262 بازدیدها

Arian Khademi
    خواهش میکنم
    خب اگر من بودم همون تست ادبیات رو کار می‌کردم زبان و ع بی رو هم در حد کتاب میخوندم و مرور می کردم
    البته میشه جملات آسون تو عربی و زبان رو بیاید نقش های کلمات رو پیدا کنید مثلا مفعول و فاعل و...(یا مثلا اسم مفعول، فاعل و... که یه سری از اینا رو یازدهم می خونید مثل اسم تفضیل برای عربی)
    ولی نمیدونم درس تون به اون بخش رسیده که پیدا کردن رو تدریس کردن یا نه
    ولی به هر حال کار خیلی مفیدی هم هست تو تست ها و امتحانا خیلی استفاده میشه مخصوصا عربی و اگر خواستید این کارو کنید فعلا جملات آسون کتاب شروع کنید

• ساعت مطالعه

57
    4 رای ها
    57 دیدگاه‌ها
    484 بازدیدها

@f-seif-0
    آها
    ممنونم لطف کردین 🌺

• ساقدوش🙃

حل شده
    18
    4 رای ها