سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 77.7k دیدگاه‌ها
  • تابع و مدار

2
    2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    62 بازدیدها
  • تغییر رشته

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    57 بازدیدها

صفر تا صد استاد موقاری:
    https://alaatv.com/set/204#video
    تورق سریع:
    https://alaatv.com/set/551

• موضوع حذف شده است!

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2 بازدیدها
  • استرس😥

17
    1 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    211 بازدیدها

mahdi komari واقعا👍👍👌👌😥

• تحلیل کنکورها

حل شده
    10
    3 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    272 بازدیدها

@sania-Andiravan خواهش میکنم

• خواب بعدازظهر

41
    5 رای ها
    41 دیدگاه‌ها
    247 بازدیدها

Gharibe Gomnam خواب ظهر نباید نباید بیشتر از 40 دقیقه باشه اگه بیشتر بخوابی وارد مرحله ای از خواب میشی که بیدار شدن ات سخت هست و اگه اون موقع بیدار بشی بازم کسلی
    خواب ظهر خوبه حتی برای حافظه فقط در صورتی خوبه که شب بیشتر از هفت ساعت دیگه نخوابیده باشی و صبح زود بیدار شده باشی به عنوان مثال ساعت 10 که بخوابی 4 بیدار بشی
    خواب ظهر هم اگه ظهر که غذا میخوری سنگین میشی قبل از ناهار بخواب اما اگه امتحان کردی دیدی بعد نهار هم خواب ات میاد دیگه همون بعد ناهار همون کمتر از 40 دقیق بخوابی درست میشه
    خلاصه اگه عادت هم به خواب ظهر دارید پیشنهاد میدم کلا قطع اش نکنید

• مشکل عمومیا

منتقل شده
    5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    170 بازدیدها

Haniyeh Ahmadi نه منظورم اینه حالا چ مبحثی روش پیش برم از عمومی ها

• زیست دهم

5
    3 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    95 بازدیدها

Yasin Noruzi خواهش میکنم

• خلاصه نویسی چجوری انجام میدین دوستان

18
    2 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    517 بازدیدها

Sadegh Abbasian مچکرم🌹

• راه ابریشم

منتقل شده
    9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    122 بازدیدها

نظر شخصی خودم درباره راه ابریشم اینه که تابستون از توی فرسنگ ها تمام فیلم های دهم و یازدهم روببین و جزواتتو تکمیل کن و طی سال پایه رو با جزواتت پیش برو و فیلم های دوازدهم رو ببین

• نصیحتم کنید درس بخونم

39
    1 رای ها
    39 دیدگاه‌ها
    771 بازدیدها

danial hosseiny دمت گرم حرف منم همین بود

• فیلم های همایش آرش لازمه؟؟؟؟

منتقل شده
    8
    0 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    238 بازدیدها

Fateme Samaei سلام خوبی؟
    همایش آرش جمع‌بندی سه پایه‌ست و اونجا مهم‌ترین نکات و تست‌های کنکوری رو تحلیل می‌کنیم.
    در مورد زیست آرش لازم هست خدمتتون عرض کنم که علاوه بر تدریس نکات، تحلیل شکل و تحلیل کنکورهای داخل و خارج سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ و 1400 هم صورت می‌گیره و تعدادی آزمون جامع هم تحلیل خواهد شد که می‌تونه به افزایش تسلطت کمک بکنه.
    مطمئنن با دیدن فیلم‌ها و تحلیل‌ها + تلاش خودت به نتیجۀ بهتری می‌رسی ان شاء الله

• بازده درس خوندن...

حل نشده
    10
    2 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    284 بازدیدها

@sania-Andiravan سلام ازنظرمن سمی ترین کارهایی که یه کنکوری بی انگیزه میشه اعتمادبه نفسش میادپایین بیش ازحدتوان ازخودش توقع داره هیچوقت کم توقع نبوده وبدن وروح ادم طی یک مدت کوتاهی ازاین روشی که شما انجام میدین واکنش نشون میده ومسلماً اون بازده اولی رو نخواهدداشت شما تنهاراه حل مشکلت اینه طبقه بندی شده بخونی یعنی به جای اینهمه تست کم کم شروع کنی تا برسی به این حدتست زدن ویهو زیادنباید بشه کم کم به مرور زمان چون شما الان دچارنوسانات کنکوری هستی که برای همه پیش میادحتی برای خودمم پیش اومده من بیشتراز۱۰ساعت درس میخوندم هم شبا میخوندم هم صبحا اینقدرمیخوندم وتست میزدم که دیگه روان شده بود دستم اما الان افت کردم به قول شما سرعتم کم شده وبازده مطالعاتیم کم شده اما دوباره سعی کردم برش گردونم پس خودتونو نگران نکنید این اتفاق برای همه کنکوری هاطبیعیه فقط باید زودمقابله کنی باهاش که باعث نشه درس خوندنو بزاری کناروبی انگیزه بشی

• موضوع حذف شده است!

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    20 بازدیدها
  • در این موقع با ریاضی و فیزیک و شیمی چیکار کنم؟

منتقل شده حل نشده
    13
    4 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    241 بازدیدها

@sania-Andiravan خواهش میکنم کاری نکردم 💕

• درخواست راهنمایی

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    133 بازدیدها

ولی باز هم اگه کسی هست که این تکنیکها رو ازشون خریداری کرده و نتیجه نگرفته لطفا پاسخ بده تا دیگه بهش فکر نکنم
    ممنون

• امتحان نهایی دینی

منتقل شده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    131 بازدیدها

Bahar Gh سلام کتاب رو کامل و دقیق بخون
    حتما نمونه سوالات امتحان نهایی سال های قبل رو بخون و کار کن خیلی میتونه کمکت کنه

• مدیریت استرس سر جلسه آزمون

12
    3 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    183 بازدیدها

@mitra-ism-rahmani خواهش می‌کنم♥

• هدفم دانشگاه فرهنگیانه، راهنماییم کنید

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    126 بازدیدها

سعی کن چیزی رو حذف نکنی و اون مباحثی که خیلی برات پیچیده و سخت هستو درحد کم بلد باشی چون ممکنه تست راحت ازش بیاد...
    موفق باشی

• راهنماییم کنید برای ادامه راه

منتقل شده
    9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    250 بازدیدها

عمومی راحت میتونی درصداتو بیاری بالا توی قرابت ادبیات مهم تست زدنه کلن ادبیات تسته میتونی روزی نیم ساعت وقت بزاری تست قرابت بزنی میای بالا دینیم ک کتاب زبانم از کلاسای نکته و تست مثل زینعلی استفاده کن بیا بالا توی اختصاصی ریاضی و فیزیک اگه بلدی درسشو برو روی تست فقط اولم روی قسمتایی ک یکم تسلط داری کار کن بیار بالا و تستای کنکور بیشتر حل کن زیست روی مباحث انسانی و جانوری و 5 و 6 و 1 و2 دوازدهم بیشتر سرمایه گذاری کن البته اینم بگم سهم تستای گیاهی داره میره بالا توی کنکورا شیمی هم اول فصلای آسون بخون و مسائلم کار کن مسائل چیزیه ک با تست زدن زیاد میتونی مسلط شی روزانه یه تایم مشخص کار کن ولی خب باید بیشتر تلاش کنی تا جبران گذشته شه