سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 77.8k دیدگاه‌ها
  • دردسری به نام کلاس آنلاین

33
    3 رای ها
    33 دیدگاه‌ها
    583 بازدیدها

اسکای روم
    اسکای روم، برای برپایی آموزش مجازی جایگاه مناسبی کسب کرده است. از طریق پلتفرم تدریس آنلاین اسکای روم می‌توانید جلسه و کلاس آموزشی را به صورت مجازی برپا کنید. از جمله قابلیت‌های این پلتفرم،میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارتباط دو طرفه صوتی و تصویری اشتراک گذاری و تبادل فایل نمایش فایل پرزنت اسلاید و همزمان پخش صوت و تصویر، و تخته سفید مجازی
    ارائه محیط کاربری فارسی
    معایب اسکای روم

حداکثر تا سه تصویر در یک کلاس آنلاین می توان منتشر کرد.
    در ساعات شلوغی گاهی دچار مشکل می شود و نمی توان به جلسه آنلاین وارد شد.
    مصرف اینترنت در اسکای روم داخلی محاسبه نمی شود و در نتیجه دو برابر مصرف اینترنت داخلی است که برای اساتید و دانش آموزان پر هزینه می باشد.
    قابلیت ضبط کلاس هم ندارد.

پلتفرم روشکا (roshka)
    حال میخواهیم شما را با پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین (Online Class) روشکا آشنا کنیم. روشکا یک سامانه آموزش مجازی می باشد که هدف آن ارائه دهنده خدمات آموزشی به دانش آموزان،دانشجویان، معلمان و اساتیدی است که امکان آموزش از راه دور را برای آنها فراهم می کند.روشکا بهترین نرم افزار برگزاری کلاس آنلاین و پیشرو در زمینه برگزاری کلاس آنلاین و مجازی است.

روشکا، پلتفرمی جامع، بومی با محیط کاربری بسیار ساده و روان است که شما می‌توانید جهت برگزاری کلاس آنلاین از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه پلتفرم روشکا داخلی و بومی است و نسبت به بقیه پلتفرم ها قیمت مناسب تری دارد، شما می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن، پلتفرم برگزاری کلاس مجازی خود را با استفاده از تمامی قابلیت ها و با بصرفه‌ترین هزینه راه‌اندازی کنید.

در این پلتفرم این امکان فراهم شده است که مدیران مدارس بتوانند از طریق ثبت نام در سامانه روشکا و با خریداری یکی از پکیج های کلاس‌های آموزشی بسته به نیاز و تعداد دانش آموزان ،و با ورود به سامانه روشکا (roshka.ir) فراگیران و دانشجویان را دعوت کرده و از این طریق کلاس ها را به طور آنلاین و به سادگی برگزار می کنند.

روشکا یکی از بهترین پلتفرم کلاس مجازی و جزء بهترین سایت های برگزاری وبینار در ایران است که با امکانات تحت وب توانسته بیشتر نیازهای برگزارکنندگان کلاس آنلاین رو برطرف کند. روشکا برخلاف پلتفرم های دیگه نیازی به نصب هیچگونه برنامه خاصی جانبی روی سیستم برای برگزاری کلاس و سیستم شرکت کننده ندارد و همه چیز در لینک تحت وب در جریان است.

10 روز رایگان استفاده کنید.
    برای استفاده رایگان 10 روزه از روشکا می توانید روی دکمه استفاده رایگان 10 روزه، کلیک کنید، پس از آن به صفحه ثبت نام هدایت می شوید. بعد از ثبت نام می توانید با استفاده از آموزش های موجود درمورد روشکا، اقدام به ساخت جلسه، کلاس کنید و شروع به استفاده رایگان از روشکا کنید.

امکانات سامانه روشکا
    علاوه بر شرکت در کلاس‌های آنلاین، دانلود انواع فایل های ویدئویی آموزشی
    تشکیل وبینار، برگزاری کلاس های آموزشی بدون محدودیت ظرفیت و… است.
    این پلتفرم دارای ویژگی هایی همچون لیست حضور و غیاب دانش آموزان، اشتراک گذاری فایل و اسلایدهای آموزش و ... است. برای دانش آموزان هم امکان دسترسی به تخته مجازی فراهم شده است.

جهت تست و دیدن امکانات خاص این پلتفرم شما میتوانید ده روز رایگان از آن استفاده کنید. برای این کار کافی است با ما در تماس باشید. همچنین برای مشاهده لیست کامل قیمت ها و تعرفه ها میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

• تفتان

7
    1 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    286 بازدیدها

همایش جدید تفتان کی رو نمایی میشه؟

• هرکاری کردن به جز درس خوندن

33
    3 رای ها
    33 دیدگاه‌ها
    940 بازدیدها

امیرحسین ملتجی سلام امیرحسین واقعا شرمندم 1 ماه پیش پیام دادی و من پیگیری نکردم!چیشد حالت بهتر هست؟می خوای دوست بشیم هنوز یا نه؟

• فیزیک راه ابریشم طلوعی

حل شده
    5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    96 بازدیدها

Marzieh Abouei مرسی 🌹🌱

• حذفیات

14
    0 رای ها
    14 دیدگاه‌ها
    246 بازدیدها

pari pariya
    مبحث گیاهی رو هر سه پایه داره(شامل فصل های آخر هر کتابه)
    البته سوال ترکیبی هم ممکنه بدن. که زیاد نیست
    فعلا حذفیات نداشته باشید. در الویت های آخر قرارش بدید

• با کرونا چ کنم؟

22
    3 رای ها
    22 دیدگاه‌ها
    201 بازدیدها

Romina 2006 سلاممم، بهتر شدی؟ امیدوارم حالت خوب باشه،، فعلا به فکر سلامتیت باش، هر وقت خوب شدی شروع کن اونوقت حتی حال و حوصله ت و قدرتت بیشتر میشه جبران میکنی

• موضوع حذف شده است!

36
    0 رای ها
    36 دیدگاه‌ها
    160 بازدیدها
  • شمایی که برنامه مینویسی...!!!

حل شده
    117
    3 رای ها
    117 دیدگاه‌ها
    421 بازدیدها

Gharibe Gomnam خب پس این همه نگرانی و ناراحتی نداریم تو تلاشت رو بکن همینکه از الان خودتو کنکوری میدونی و دنبال راه حل هستی خیلی خوبه و باید خوشحال باشی

• موضوع حذف شده است!

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    16 بازدیدها
  • کلاس

حل شده
    4
    2 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    91 بازدیدها

Alireza abdi
    راستش برا هر فصل فیزیک که خصوصی میرم خیلی خوبه عین حضوری میشه قبل کلاس اشکالامو پی دی اف میکنم میفرستم برا استاد از روی اون توضیح میدن
    اینستا ندارم خوشبختانه یا متاسفانه 😅

• استفاده از dvdهای موسسه ی (رهپویان)

منتقل شده
    17
    3 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

sattaralipour بنظرت dvd جامع عربی کنکور عمار تاجبخش که برای رهپویانه رو بگیرم باهاش کار کنم یا فیلمای جدید جامع میثم فلاح (تاملند) رو ببینم؟

• بودجه بندی سوالا کنکور

7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    258 بازدیدها

Ruhollah Bahram
    خواهش میکنم

• موضوع حذف شده است!

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    9 بازدیدها
  • موضوع حذف شده است!

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    3 بازدیدها
  • موضوع حذف شده است!

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1 بازدیدها
  • حذف دروس

منتقل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    113 بازدیدها

HARRY WATSON بنظرم بخونیپ چون وقت زیادی هم دارید حتی

• جمع بندی عید

1
    1 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    38 بازدیدها

سلام دوستان وقت بخیر
    به نظرتون عید رو با تفتان جمع بندی کنم یا با چاپار؟
    ممنون میشم جوابمو بدین؟
    @دانش-آموزان-آلاء
    maryam111

• برنامه ریزی

5
    2 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    76 بازدیدها

mahdi shokry
    🙏🙏

• ساعت مطالعه با مدرسه

10