جزئیات گروه خصوصی

حامیان آلاء - جزوات

کمک به بخش جزوات آلاء

 • RE: سوال بسیار مهم

  Soheil Mo200

  خب بعضیا هم کم نیستن که عاقبت به خیر نمی شن ..

  پست شده در مشاوره تحصیلی
 • RE: سوال بسیار مهم

  Soheil Mo200 خب عقل و شعورِ آدمه دیگه .. حتما حرامه دیگه که باید بابتش پول بدی ..!

  پست شده در مشاوره تحصیلی
 • RE: من درست میگم؟!!!

  ata mohseni 0 این چه کاریه خوب !! الگو رو درست در بیار 12 تا 12 تا چوب کبریت داره اضافه می شه یعنی قدرنسبت می شه 12 .. پس 12n رو به دست آوردیم .. حالا جمله اول 8 تا چوب کبریت داره ..! یعنی اگه به n یک بدیم باید 8 بشه که در این صورت 4 تا از 12(1) باید کم کنیم .. و جمله عمومی می شه 12n-4 .. الگویی که پیدا کردی اشتباهه در ثانی الگوی ایشون هم اصلا این نیست ولی جواب می ده ..

  پست شده در ریاضی تجربی
 • RE: من درست میگم؟!!!

  ata mohseni 0

  8 تا مربع با چوب کبریت هست .. مربعی که اون وسط به وجود اومده و خیلیا به عنوان مربع 9 میشمرنش فقط به خاطر چینش مربعات چوب کبریتی اون شکلی شده و نوعی دام هست .. سوال خیلی ساده ایه نمی دونم چرا تو فیلم گیرپاچ کردن .. تو جمله اول 8 تا چوب کبریت هست (دو تا مربع) بعد سه تا سه تا مربع تو هر جمله اضافه می شه (قدر نسبت 12 چوب کبریت!) .. ایطوری جمله عمومی می شه 12n-4 .. و جمله 12 می شه 140 چوب کبریت

  پست شده در ریاضی تجربی
 • RE: هدف من رتبه خوب درکنکورهست

  https://forum.alaatv.com/topic/24920/زندگے-کنکورے-م-ن

  جوابتون رو اینجا دادم ..

  پست شده در سوال مشاوره ای
 • RE: نکته ای درباره سری الکتروشیمیایی

  haniehno شرمنده اذری با ترکی خیلی فرق داره و جملتون رو اگه بشه تایپ کنین من نتونستم بخونم منظور رمز کنار جدول

  پست شده در شیمی
 • RE: │زندگےِ کنکورےِ مَن│

  سوال .. من امسال پایه یازدهم تجربی هستم و رو راست بگم اصلا خوب درس نخوندم و برام مهم نبود یه جورایی ولی خب الان اهمیت زیادی برام پیدا کرده چون هدف اصلیم رو پیدا کردم پایه دهمم هم ضعیفه و چیزی به امتحانات ترم نمونده و خیلی استرس دارم وبخاطر اینه که درس نخوندم میخواستم بدونم میتونم معدل خوبی بگیرم ترم اولو و بعدشم برای کنکور بخونم اگر از الان شروع کنم ..؟

  جواب .. هیچ موقع برای شروع درس خوندن دیر نیست (چون شما می تونید تا آخر عمرتون n بار کنکور شرکت کنید) .. ولی اگه می خواید سال اول قبول شید و دیگه اینورا پیداتون نشه شاید این چند توصیه کمکتون کنه .. در گام اول بهتون پیشنهاد می دم یه برگه در دست بگیرید .. داخل اون برگه هدفتون، آرزوتون، شغل آیندتون، علاقتون و دانشگاهی که قصد ورود بهش رو دارید بنویسید و مدام با خودتون تکرار کنید (گوووور بابای گذشته) .. مهم نیست دهم خیلی ضعیفید یا همین یازدهم رو سه ماهش رو از دست دادید .. مهمترین اتفاق اینه که شما بالاخره در این مسیر قرار گرفتید و می خواید برای آینده خودتون بجنگید .. اگه دانش آموزی کشش مطالعه بیش تر از ده ساعت رو داشته باشه و به تمام تکنیک هایی که مشاورای حاذق پیشنهاد می دن مسلط باشه می تونه در طی 6 ماه پروژه کنکورش رو ببنده .. شما از الان چیزی حدود 20 ماه با کنکور 1401 فاصله دارید (البته حواست نباشه مثل برق و باد می گذره!) .. حالا که هدفتون رو مکتوب کردید و اون کاغذ رو یه جای خوب گذاشتید و به این نتیجه رسیدید که هیچ اهمیتی نداره قبلا هیچ تلاشی نکردید وقتشه که شروع کنید .. پیشنهاد می کنم اول سال یازدهم رو تمااااااام مفاهیمش رو از فیلم های آلا کاملا مسلط بشید و بعدش دهم رو بخونید .. فعلا برای شما روزی 6 ساعت در زمان مدرسه و 10 ساعت هنگام تعطیلی با استراحت زیاد رو صلاح می دونم .. هر 2 هفته نیم ساعت به این تایم اضافه کنید و رفته رفته به مطالعه طولانی مدت عادت کنید .. معدل برات مهم نباشه (تاثیری تو کنکورتون نمی زاره و حتی اگه تا کنکور شما قرار باشه معدلی لحاظ بشه قطعا معدل دوازدهم خواهد بود.) .. امتحانات مدرستون هم نمی گم مهم نیست ولی اگه همرو 15 بشید هم اتفاق خاصی نمی افته ..! شما این مدت باقی مونده تا امتحانات رو کمی سخت تر کار کنید و تمام فیلم های آلا رو تا نوبت اول به خوبی پیش ببرید اون هم درست می شه .. همونطور که گفتم اگه تمام تکنیک های مشاوره ای رو یاد بگیرید می تونید تو 6 ماه کنکورتون رو جمع کنید .. برای همین بهتره به یه مشاور مطمعن و ماهر مراجعه کنید .. من هم می تونم مشاوره رایگانی معرفی کنم که خیلی بهتون کمک می کنه .. (منتها لازمه که بیاید Pv) ..

  پست شده در راه ابریشم آلاء
 • RE: نکته ای درباره سری الکتروشیمیایی

  haniehno دوستان ترک... آذری دیگه چیه

  پست شده در شیمی