انگيزه

• 425306087_26796.jpg

• IMG_20170907_210331.jpg
    #صبر...

• IMG_20170223_180019.jpg
    مطمئنم ک هنوز آخرش نرسیده😀

• خستگی را کنار بگذارید، اما هرگز امید را رها نکنید. از فکر کردن به شکست‌هایتان دست بکشید، اما هرگز از اهداف‌ تان دست نکشید. فکر کردن به گذشته را رها کنید، اما هرگز آینده را به حال خود رها نکنید.

• طوری درس بخوانید که انگار فردایی وجود ندارد. اگر همه‌ی درس‌هایتان را برای «فردا» بگذارید خیلی دیر می‌شود...

• 😎مدیر

دکتر احمد حلت:

امیروالای من!
    هر روز در زندگی‌ات ،کارهای خوب بی‌چشمداشت انجام بده . یعنی بدون اینکه توقع و انتظار بازگشت داشته باشی،همین‌طوری بی هیچ دلیلی،کار خوب در حق یک نفر انجام بده . لازم نیست کسی خبردار شود . حتی بهتر است بدون اطلاع دیگران این ‌کار را انجام دهی . انجام نیکی بدون توقع و انتظار ،شخصیتی جالب از تو پیش خودت می‌سازد .
    نیکی بدون چشمداشت وقتی جزو برنامه روزانه‌ات شود،روحی وسیع و دلی باز و بی‌قضاوت نصیبت می‌شود . آن را به خاطر خودت هم که شده انجام بده . به خاطر داشته باش که نوع نیکوکاری مهم نیست . مهم این است که همین‌طوری بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی انجام شود .
    شاید بیشتر پدر مادرها به فرزندشان بگویند که فقط فکر منفعت خودشان باشند و تنها به کسانی محبت کنند که چند برابرش را برگردانند . اما من به تو میگویم ضمن اینکه همیشه فکر منافع خود باش،در عین حال نیکوکاری بدون چشمداشت را هم جز برنامه همیشگی روزانه‌ات قرار بده . بگذار ذهن حسابگر و احساس شرط گذار یاد بگیرند که روی وجود واقعی تو کنترلی ندارند و در نهایت این تو هستی که تصمیمات اساسی زندگی خود را می‌گیری!

📚دلنوشته‌های احمد به امیروالا
    ❌➕

•  ****سلام جهت آشنایی بیشتر با رشته پزشکی**** 

✍ گفتگو با سینا اقبال نیا دانشجوی ترم 11
    دانشجوی #پزشکی علوم پزشکی اصفهان

▪چرا پزشکی❓
    ▪پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی❓
    ▪دوران تحصیل قبل از کنکور (چگونه پزشکی قبول شدید؟)❓
    ▪دوران دانشجویی پزشکی چگونه می گذرد❓
    ▪حرف آخر
    http://s9.picofile.com/file/8352859800/VID_20190220_152955_369.mp4.html ⏱ مدت زمان : ۲۲ دقیقه
    امیدوارم مفید واقع بشهه
    @دانش-آموزان-آلاء
    @فارغ-التحصیلان-آلاء
    @دانش-آموزان-نظام-قدیم-آلا
    @دانش-آموزان-نظام-جدید-آلا
    @همیار
    @ناظم
    @ادمین

• #انگیزشی

یک تیر وقتی میتواند پرتاب شود که کمان را به سمت عقب بکشید

وقتی زندگی شما را با سختیها به عقب میکشد

میخواهد شما را به سمت چیزهای عالی پرتاب کند.

• وقتے به بالاے قلہ برسے
    شاید همہ دنیا تو را نبینند!!!
    ولے تو همہ دنیا را می‌بینے...

گاهے زندگے یعنے:
    سختڪوشے برای رؤیایے ڪه هیچڪس جز شما قادر به دیدنش نیست!

• تو زندگیتون مثل دلار باشید هر بار که سقوط کردین بلند بشین و محکم‌تر از قبل به صعودتون ادامه بدین 😎😂💪🏻

• 💢شما وقتی میخواستید راه رفتن را یادبگیرید،
    دوره های آموزشی گذراندید؟
    نه. فقط تلاش کردید،
    شکست خوردید و دوباره تلاش کردید
    و موفق شدید.
    الان چرا این کار را نمیکنید؟

• تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌!
    یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا...

• الالا.PNG

• یادت باشد بهترین انتقام
    در اوج بودن است
    آنقدر خودت را بالا بکش
    تا برای همه آرزو شوی
    و برای کسانی که ترکت کرده اند، حسرت
    49933844_540770646437584_8695639232928048636_n.jpg

@دانش-آموزان-نظام-جدید-آلا
    @دانش-آموزان-نظام-قدیم-آلا
    @دانش-آموزان-آلاء

• اخراج شده

روزی غلامرضا تختی، محبوب ترین قهرمان میهن ما، به من گفت:
    به خودم فرصت نمی دهم که گرفتار اندیشیدن به آن لحظه ای شوم که پرچم وطنم، در میان دو پرچم، بالا می رود.
    اگر بخواهم گرفتار این نوع خیالات شوم، از کار و زندگی می افتم و دیگر هرگز آن پرچم بالا نخواهد رفت!
    #نادرابراهیمی

• زندگی مانند دوچرخه سواری است
    برای حفظ تعادل باید به حرکت ادامه دهی
    ⚬آلبرت انیشتین

• photo_2017-08-15_22-41-02.jpg

• photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۹_۱۰-۴۱-۰۱.jpg

• تقدیم به خانم دکترا و اقا دکترا
    https://www.aparat.com/v/TRPe9

• دانش آموزان آلاء

@haniii در انگيزه گفته است:

IMG_20170618_215401.jpg

• IMG_20170618_215401.jpg

• دانش آموزان آلاء

@Saahaar چه روش جالبی

• 🔺 یک تکنیک در رفع استرس وجود داره تحت عنوان Worry Box یا جعبه نگرانی
    شما یک جعبه مقوایی مثل یک جعبه کفش بیارید و دربش رو محکم چسب نواری بزنید
    و بالای آن شکافی کوچک مثل صندوق رای گیری ایجاد کنید
    📋 حالا هر نگرانی که نسبت به یک موضوع دارید رو روی یک تکه کاغذ بنویسید و داخل جعبه بیاندازید
    هر روز نگرانی ها و استرس های روزانه تان را نوشته و توی جعبه بیاندازید
    بعد از گذشت 6 ماه جعبه را باز کنید و تمام نگرانی ها و استرس های گذشته خود را مجددا بخوانید
    👈 باور بفرمایید که کلی می خندید و از طرفی ملاحظه خواهید کرد که 90 درصد آن استرس ها هیچ وقت اتفاق نیفتادند
    این طوری مغزتان تعلیم میبینه که به سادگی بابت مسائل کوچک مضطرب نشه و برای این مدارات عصبی می سازه و این شیوه رو به عادت خوب تبدیل میکنه و دیگه در آینده به ساخت Worry Box دیگر نیازی نخواهید داشت

• ناظم

با موانع طرح دوستی میریزم تا هر مانعی ، پله ای شود برای بالا رفتنم:)
    هرچه در این عالم وجود دارد
    _مرئی یا نامرئی _
    در کار است تا به حق خود برسم. ✌🏼 💪🏼 😉

"فلورانس اسکاول شین"

• @parisa54 من بعد از اینکه مشاور گرفتم اینو فهمیدم ک مشاور ادم خود ادمه

• @mostafa_j پیشنهاد میکنم بجای حرفای انگیزشی درس بخونی.حرف انگیزشی حرفه.به عمل کار برآید به سخن رانی نیست
    من خودم رشته مشاوره خوندم.و میدونم که بهترین مشاور آدم خودشه .خودشه که میتونه به خودش انگیزه بده

• @parisa54 همیشه حرفای عل خواجو نژاد رو میخونم و با حرفاش انگیزه میگیرم توصیه میکنم شما هم حرف هاشو بخونید

• @mostafa_j وای نگو.اصلا یادش که میفتم استرسم دوچندان میشه.تازه اینی که بادوازدهمیا مقایسه میشیم خودش اوج فاجعس

• @parisa54 ولی چیزی نمونده تا کنکور چشم ب هم بزنی اومده و این اخرین سالیه ک من کنکور میدم

• @mostafa_j حالا واجبم نیست همه ی تفریحاتتو بزاری کنارا.آهسته و پیوسته خوندن خیلی بهترازاینه که چند روز به خودت فشار بیاری و بعد ببری.و زده شی.برای کسی که آهسته و پیوسته کارشو انجام میده هرکاری ممکنه.

• @parisa54 💪 💪 💪 💪 💪 💪 ایول ب این همه اراده

• @romisa عالی بود خیلی عالی وفقط عالی بودن خوب نیس باید بهش عمل کنم حتما بهش عمل میکنم تمام تفریحات رو میزارم کنار💪 💪 💪 💪 💪

• دانش آموزان آلاء

@romisa احسنت.. تبارک الله.. آفرین.. واقعا خوب بودش وتاثیرگذاشت روم😘😘😘🙋

• @romisa
    😙😙😍😍😍عالی

• ادمین

بهت یه فرصت دیگه داده شده و این آخرین فرصته .....اینا نصیحت نیست کار از وصیت گذشته ....
    فرقی نمیکنه که کنکور چندمته که میخوای بدی کنکور اول دوم سوم یا نه
    اگه استفاده کردی این 5 ماه و چندهفته باقی مونده رو که نتیجش هم گوارای وجودت ولی اگه نه دیگه کنکور نظام قدیم دیگه ای نیست که بخوای بدی دیگه قلم چی و هیچ آزمون دیگه ای نظام قدیم نیست دیگه اگه یه درصد هم موندی باید کتابای نظام جدیدو بخونی که هیچ آشناییتی باهاش نداری
    مهم نیست که چقد فرصت مونده کم مونده یا زیاد یا هرچی ، نمیتونی 5 ماه رو تبدیل به 7 ماه کنی اما میتونی کیفیتشو بیشتر کنی شاید مهمترین کنکور این دهه همین امسال باشه شرایط به قدری حساسه که هنوزم وضعیتش مشخص نیست که قراره چی بشه اگه قوی باشی که خیالت راحته که به هدفت می رسی ولی این وسط متوسط ها و ضعیف ها ضربه میخورن
    اگه میخوای برای یه رشته خوب پشت کنکور موندی باید خیلی بیشتر از اینا تلاش کنی باید قید یه سری تفریحات رو بزنی هرچیزی بهایی داره و با راحتی و آسایش و خوش گذرونی و در کنار تفریحات دیگه شاید نشه بدستش آورد
    بعد کنکور هم میشه از هر دری حرف زد میشه بعد کنکور هم میشه با دوستای دبیرستانت بری بیرون گردش میشه فیلم دید میشه سریالا رو دنبال کرد اما اگه بعد کنکور 15 ساعت هم درس بخونی تاثیر چندانی توو آیندت نخواهد داشت چون کنکور دادی رفته دیگه
    الان میتونی برگردی سر جلسه کنکور 97 ؟
    نمیتونی چون زمانی که رفت دیگه نمیشه برگردوند پس قدر زمان الانتو وضعیت الانتو بدون
    دوستایی دارم که آرزوشونه جای تو باشن و بتونن یه بار دیگه کنکور بدن اما در هر صورت 98 نمیتونن روزانه برن
    حداقل اگه دلت برای خودت یه درصد هم نمیسوره برای جوونیت برای این 12 13 سال که پای درس گذاشتی حالا مدرسه رفتی پشت کنکور موندی یا هر چی ،
    به پدر مادر یا خانوادت فک کن که چشم امیدشون به توئه به اینکه نمیخوای دوباره از خودت ناامیدشون کنی به اینکه نمیخوای دوباره رتبه کنکورتو روت نشه بهشون بگی به اعلام نتایج که بعدش بیای و با افتخار و سربلند به همه بگی به هدفت رسیدی
    بهونه ها رو بذا کنار .........
    همش 5 ماست همش همینه برای بار آخر تلاش کن ..... ثانیه هاتو بشمار و قدرشو بدون .......

وارد شوید تا پست بفرستید