تخفیف بیشتر عزیزان

• با آرزوی توفیقات روزافزون برای شما خوبان که امید به قبولی رو در من و هزاران نفرمثل من ، زنده کردید و من همیشه
    دعاگوی جان شما عزیزان هستم و خواهم بود تا زمانی که زنده باشم.
    عزیزان فقط خواستم ببینم به خاطر عید فطر که گذشت تخفیف بیشتری مقدور نبود؟ پدر من تا الان حدود یک میلیون یا بیشتر از محصولات رو خرید کرده اما من میدونم که خیلی تحت فشاره و برای خرید محصولات و همایش های جدید، واقعا هر نیم ساعت سایت رو چک میکنه به امید تخفیف بیشتر.میدونم از من خجالت میکشه که توان خرید نداره اما نمیدونه که من بیشتر شرمنده ش هستم که تا همینجا هم مایه گذاشته.قطعا من دارم یک روی سکه رو میبینم و از هزینه های سایت و سرور و ... خبرندارم اما بعنوان یک پیشنهاد خواستم نظرسنجی کنید ببینید فایل های با کیفیت خیلی بالا رو چند درصد افراد دانلود میکنن.احتمالا حذف اون فایل ها....
    نمیدونم.جسارت کردم
    درود و سلام خدا و مادر عزیزمون فاطمه زهرا س بر شما و خانواده و دودمان شریف شما مهربانان

• مدیر

سلام
    آلاء با اینکه درگیر مشکلات مالی هست با این حال برای اینکه شما دوستان بتونید راحت تر تهیه کنید یک ماه ۴۰درصد تخفیف روی محصولاتش گذاشت و چون درخواست های زیادی بود تا شنبه هم تمدید شده
    اما چند نکته مهم :
    ۱ تمام هزینه هایی که برای همایش ها می کنید از ۲۶ اردیبهشت تا روز کنکور بهتون پس داده میشه اگر رتبه زیر ۱۰۰۰ منطقه تون رو بیارید
    پس تلاشتون رو بکنید و از حداکثر توانتون استفاده کنید برای درس خوندن و زحمات پدرمادرتون رو به هدر ندین

۲(کمی غیر رسمی)بعد از اتمام تخفیف ها شرایط خرید قسطی رو فراهم می کنیم تا با مشکل کمتری آلایی ها بتونن خرید کنن

۳کیفیت های خیلی بالا در مدارس مناطق دورافتاده با ویدیو پروژکتور و تلوزیون نمایش داده میشه پس حذف اونا آسیب به این آلایی ها هست شما که نمی خوایین چنین اتفاقی بیافته؟

و در آخر ان شاء الله که در تمام مراحل زندگی موفق باشید

وارد شوید تا پست بفرستید