۱۳ ابان روز دانش اموز

• سلام همینطور که سالگرد کروش رو میزارید تو کانال برای روز دانش اموز هم یه یاداوری بفرمایید این به نظرم مهم تره کاری که حسین فهمیده انجام داد خیلی بزرگتر از تمام فتوحات کروش کبیر...ممنون

• نمیدونم چطوری این حرفو میزنین ... بحثی هم ندارم ... فقط راجب کوروش کبیر یکم مطالعه کنین ... همین..

• دوستان خوبم سلام ؛

روز دانش آموز و بهتون تبریک میگم
    امروز داشتم تقویمو ورق می زدم ببینم اوضاع تعطیلیای طول سال چطوره ، تعطيليا و مناسبتهای مختلفو كه ميديدم متوجه شدم كه خیلی از روزها و هفته ها واسه خودشون يه اسمي دارن و نامگذاری شدن ؛ روز دانشجو ، روز معلم ، روز زن ، روز كارگر ، روز پزشک ، روز پرستار و خيلي از روزاي ديگه …
    اما...
    اما هیچ روزی برای کنکوریا ، توی تقویم ثبت نشده‼
    خوب که دقت کردم دیدم فقط تقویم نيست كه این مشکلو داره ، خیلی ها هستن که هنوز نمیفهمن و نميدونن كه كنكوري بودن يني چي و کنکوری بودن چه کار سخت و پر زحمتیه … 😞
    البته حقم دارن ، شاید هیچکس تورو توی این چاردیواری و لا به لای این همه کتاب و جزوه نمی بینه … 📚

به همین دلیل گفتم‌ شاید امروز که روز دانش آموز هست بهترین فرصت برای تبریک به شما کنکوریا هم باشه .

🖋سلامتی کسایی که بهترین روزهای عمرشون رو صرف پیدا کردن "ایکس" از بین هزارتا رادیکال و قدر مطلق می کنن 👩‍💻

🖋سلامتی کسایی که زودتر از همه بیدار میشن و دیر تر از همه می خوابن 😴

🖋سلامتي كسايي كه زیر سرشون به جای بالش ، "كتابه" 😉

🖋سلامتی کسایی که اگه خواب هم باشن کابوس "کنکور" ولشون نمی کنه 👻

🖋سلامتی کسایی که طبیعت گردیشون شده "خیلی سبز" ، مسافرتشون شده "دور دنیا در چهار ساعتِ گاج" 📗

🖋سلامتی کسایی که یک سال تلاش می کنن تا سرنوشتشونو توی "چهار ساعت "رقم بزنن 😰

🖋سلامتی کسایی که برای رسیدن به آرزوهاشون "پشت کنکور" می مونن ، اما کنکور بي انصاف هرسال سخت و سخت و سختتر میشه 😢

🖋سلامتی کسایی که “دقت و سرعتشون” باید از یه ورزشکار بیشتر باشه ، اطلاعاتشونم از ده تا معلم 👨‍🏫👩‍🏫

🖋سلامتی کسایی که دوستاشون همش مهمونی و تفریح میرن ، اما اونا می مونن خونه تا فقط چنتا "تست" بیشتر حل کنن 📝

🖋سلامتی کسایی که باید حواسشون به هر سه جا باشه ؛ گذشته ی بد ، حال سخت و آینده روشن 🤔

🖋سلامتی کسایی که برای حل همه مشکلاتشون ، همیشه چهارتا گزینه دارن که فقط یکیش درسته ✅

🖋سلامتی کسایی که کاراي درستشون به خاطر زدن یک تست اشتباه ، "منفی" میشه ❌

🖋 سلامتی همه کنکوریاااا..❤🌺

وارد شوید تا پست بفرستید