سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 78.1k دیدگاه‌ها
  • تغییر رشته در دانشگاه و کنکور

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    524 بازدیدها

**سلام ببخشید کسی که الان سال دوم تجربی هست و به رشته ی گرافیک علاقه داشته، حالا بنا به دلایلی مجبور به انتخاب رشته تجربی شده! شرایط این که: بتونه بعد کنکور دادن بره دانشگاه هنر و این که باید همه درساش رو تو دبیرستان با نمرات بالا پاس بشه یا نمرات رشته ی تجربی ربطی به هنر نداره؟
    میشه در مورد اینا توضیح بدین؟
    **

• تایید نمرات نهایی پیش دانشگاهی-برای فارغ التحصیل ها

حل شده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سلام-سوال من اینه که من فارغ التحصیل هستم توسایت آموزش و پرورش برای تایید نمرات نهایی نمرات سال 3 رو میاره مشکلی با اون ندارم اما نمرات پیش دانشگاهی رو برام نمیاره من پروندم رو هم از مدرسه اوردم البته. الان نمیدونم چیکار کنم؟ممنون میشم راهنمایی بکنین-باتشکر

• چه فصل هایی رو بیشتر بخونیم

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    257 بازدیدها

سلام.برای کسب تراز ۵۰٪ دروس زیست،شیمی،فیزیک،معارف وادبیات چه فصولی از کتابو بیشتر بخونم
    باتشکر

• موضوع حذف شده است!

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    11 بازدیدها
  • قبولی در رشته ی فیزیوتراپی

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    369 بازدیدها

سلام خدمت شما
    23 سال دارم منطقه ای 2 هستم در حال حاضر دانشجوی مترجمی زبانم ولی به دلیل بعضی مسایل میخوام مدرک کاردانی این رشته رو بگیرم که امتحاناتم اخر دی ماه تمام میشه و وقت آزدام از 1 بهمن .
    ولی متاسفانه معدل کتبی پایین و در دروس فیزیک و ریاضی خیلی ضعیفم یعنی در حد صفر ،ولی بقیه دروس مخصوصا شیمی ،زیست ،زبان و دینی میشه گفت در حد عالی و دو درس عمومی
    عربی و ادبیات در حد متوسط . خواستم بدونم با این شرایط میتونم رشته ی فیزیوتراپی قبول بشم ؟یا کلا حدود چه رتبه ایی بیارم و تقریبا چند درصد بزنم ؟؟
    با تشکر از کمک های پر مهرتون

• قبولی پرستاری ازاد یا دولتی

حل نشده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

زیاد نباید ب تخمین رتبه ها اعتمادی نیست.معلوم نیست اون تو برنامه نویسی چه جامعه اماری قرار داره! چون بر اساس اون رتبه نمایش میده

• تغییررشته

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    407 بازدیدها

سلام.من کنکورتجربی94رو دادم اماامسال میخوام کنکورریاضی بدم بدلیل اینکه شانس قبولی دران بیشتر است..ایا کاردرستی میکنم؟لطفاراهنمایی بفرمایید

• سوال در مورد ترمیم معدل

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    426 بازدیدها

سلام به آلایی های گل
    هبچکی میدونه طرح ارتقاع معدل تصویب شد یا نه؟؟؟؟؟
    اگه تصویب شده کی اجرایی میشه؟؟؟

• شرکت در کنکور سراسری با مدرک کاردانی

حل شده
    9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

sepestan گفته است:

majid.hm گفته است:

خیلی ممنون یعنی موقع ثبت نام باید برای معدل پیش دانشگاهی که معادلش یعنی کاردانی رو دارم ، معدل کارشناسیم رو بنویسم و برای معدل سوم دبیرستان معدل سوم کامپیوترم (آخه من هنرستانی بودم و حدودا ده سال از مدرک کاردانی که گرفتم میگذره و میدونم که برای من شرط معدل ملاک نیست).

پاسخ
    دوست عزیز وقت ثبت نام شما چیزی نمی نویسی شما یک کد هستش از سایت اموزش پرورش می گیری اون کد رو می زنی که بهش می گن کذ سوابق تحصیلی و از اون جایی که شما توی امتحانات نهایی شرکت نکردید احتمالا اون درصد برای شما صفر محسوب می شه و شما هر چی درصد بدست بیاری سر جلسه همون منظور می شه تاثیر سواق تحصیلی برای شما صفر هستش
    h,g

خیلی ممنون

• تاثیر معدل

حل نشده
    3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

آقا کسی نیست پاسخ بده؟ :))

• عدم تمرکز و سرعت کم

حل شده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

من وضعیت سوال شما را به حل شده تغییر دادم، در صورتی که جواب خود را دریافت نکردید، وضعیت سوال را به حل نشده تغییر بدید و توضیحات تکمیلی را ارسال بفرمایید.

• نحوه ی مطالعه ادبیات

حل شده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    961 بازدیدها

Nima98nv
    سلام،
    نحوه ی مطالعه ی ادبیات به طور کامل در لینک زیر توضیح داده شده است:
    http://forum.alaatv.com/topic/1490/چگونه-دروس-ادبیات-و-زبان-فارسی-را-برای-کنکور-مطالعه-کنیم

من وضعیت سوال شما را به حل شده تغییر دادم، در صورتی که جواب خود را دریافت نکردید، وضعیت سوال را به حل نشده تغییر بدید و توضیحات تکمیلی را ارسال بفرمایید.

• استرس سر آزمون در درس تحلیلی

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    505 بازدیدها

پست شما به بخش مناسب منتقل شد . لطفا سوالات مشاوره ای خود را در این بخش مطرح فرمایید تا مشاور محترم به آنها پاسخ دهند . با تشکر.

• خوندن زیست و عربی با هدف 30% زدن در کنکور

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

سلام، سوال شما در مشاوره 21 پاسخ داده شد
    لطفا براساس قوانین پس از دریافت پاسخ، وضعیت سوال را به حل شده تغییر دهید!

• تعداد تست هفتگی

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    673 بازدیدها

برای هر هفته در هر درس چه تعداد تست مناسب است؟سال چهارم تجربی بامعدل ۱۹.۵هستم.

• مشکل کمبود زمان برای شرکت در کنکور

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    517 بازدیدها

من اگه بجای شمابودم بابرنامه ی یکی ازازمون های کنکورازمایشی پیش میرفتم ومطابق اون برنامه درس میخوندم ودرسی مثل شیمیوسال دوم البته فشرده ازروی تدریس مهندس اقاجانی نگاه میکردم وهمگام باایشون شیمی۳وپیش دانشگاهی راپیش میبردم ریاضی وفیزیک هم میشه بخش هایی که توانایی یاوقت کافی نداری دراون قسمت راحذف کنی بنانیست که همه بخوان ریاضی وفیزیکو ۱۰۰بزنن ...البته این نظرمنه ....

• افزایش دقت در مطالعه+افزایش انیگزه

حل نشده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    484 بازدیدها

سلام باتشکر از توجه و لطف شما به دانش آموزان کنکوریی

• ترس از کنکور دادن و حضور در جلسه آزمون (حتی اگر آزمایشی باشد)

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    892 بازدیدها

سلام
    از آقای امینی راد تشکر ویژه ای نمایید
    ممنون بخاطر توجه تون

• تاثیر معدل

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    778 بازدیدها

سلام آقای امینی خسته نباشید از اینکه با صبر و حوصله و بی هیچ چشم داشتی به سوالات پاسخ میدید ازتون بی نهایت ممنونم آقای امینی من یه سوال داشتم با توجه به تاثیر 25درصدی معدل کتبی توی کنکور اگر برفرض من یه درسی رو تو کنکور صفر بزنم و نمره ی کتبی من توی اون درس 20 باشه آیا اینجا بازم معدل تاثیر داره؟ یعنی درصد من توی اون درس 25 میشه؟ ممنون ازتون

• لیسانس فیزیک دارم

حل نشده
    1
    1 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    581 بازدیدها

سلام
    من لیسانس فیزیک دارم
    میخوام کنکور تجربی بدم
    تازه میخوام شروع کنم
    زبانم بالای هشتاد میزنم
    کمک کنیدبدونم چطور زیستو برسونم