سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 77.9k دیدگاه‌ها
  • مشاوره برا دانش آموزی که تا بحال شروع نکرده؟

حل شده
    5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

hmortezahgmail.com گفته است:

سلام
    من دانش آموز سال چهارم رشته ریاضی هستم
    می خوام تازه شروع کنم برا ی کنکور بخونم باید چی کار کنم واقعا سردرگم هستم
    دلیل نخوندم هم از رویه تنبلی نبوده یه عمل سخت رویه زانوم انجام شده که هنوزم نمی تونم راه برم
    با تشکر

سلام و احترام،
    در مشاوره ی پاسخ شما در مشاوره ی شماره 20 داده شد.
    موفق و موید باشید!

• چگونه درس فیزیک را بخوانم ؟

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    317 بازدیدها

با سلام و عرض ادب
    آقای امینی ( یا دیگر مشاوران ) من توی درس فیزیک مشکل دارم
    الان که سال دوم هستم هم برای آزمون های برنامه ای و هم در مدرسه به مشکل برخوردم کم کم فهمیدم که شیوه ی فیزیک خوندنم اشتباست
    اگه میشه لطف کنید و یه توضیح درباره فیزیک بدید

• چگونه درصد زیست شناسی را بالا ببرم؟؟؟

حل نشده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    561 بازدیدها

باسلام.من پشت کنکوری هستم و در ازمون های قلمچی شرکت میکنم.هر چند که تلاش میکنم نمیتونم درصدهای درس زیستم رو بالا ببرم.(میانگین درصدهای زیست شناسی ۲۰%هستش)لطفا راهنمایی کنید.

• بهترین کتاب های زیست شناسی برای سال دوم کدام کتاب ها هستند؟

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    637 بازدیدها

ghafoori گفته است:

لطفا کسایی که تجربه دارن بگن چه کتاب هایی برای سال دوم خوبه؟

سلام،
    سوال شما در فایل مشاوره ای شماره 19 پاسخ داده شد!

وضعیت سوال به حل شده تغییر کرد.
    لطفا وقتی پاسخ سوال خود را دریافت می فرمایید، وضعیت سوال را خودتان تغییر دهید.
    با تشکر

• تحصیل در رشته دندانپزشکی دانشگاه های بین المللی

حل شده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    479 بازدیدها

somi65 گفته است:

با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
    بنده یک سوالی داشتم خدمتتون و اون اینه که آیا با بالای 80درصد زدن دروس ریاضی ،زیست، زبان میتونم رتبه زیر 2000بیارم؟ من 28 سالمه کارشناس ارشد هستم و به صورت حق التدریسی در دانشگاه تدریس میکنم.از اونجائیکه علاقه من به رشته دندان هنوز در من وجود داره و میترسم در آینده حسرت آن رو بخورم میخوام امسال کنکور بدم.هدفم دانشگاه ازاد یا بین الملیه البته سراسری هم بدم نمیاد!!!! پایه ریاضی و زبان خوبی دارم میخوام رو زیست تمرکز کنم.لطف میکنین منو نسبت به شرایطم راهنمایی کنید.متاهل و شغل پاره وقت. خدا پشت و پناهتون باشه که تو کار خیرین

سلام،

لطفا وقتی پاسخ سوال خود را دریافت می فرمایید، وضعیت سوال را خودتان تغییر دهید.
    با تشکر

• دانشجو ام کی باید از دانشگاه انصراف بدم تا دوباره کنکور بدم ؟

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    720 بازدیدها

mohamad98 گفته است:

سلام.
    دانشجو آزادم.20واحد دیگه دارم.دارم برا کنکور تجربی آماده میشم.میخاستم بدونم اگر دولتی ایشالا قبول شم کی باید از دانشگاه فعلیم انصراف بدم؟؟؟؟؟؟

سلام،

لطفا وقتی پاسخ شما منتشر می شود، خودتان وضعیت سوال را تغییر دهید.
    با تشکر

• هندسه پایه بخونم یا نه؟

حل شده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

@roohia گفته است:

سلام
    من هنوز هندسه پایه رو شروع نکردم و اطرافیان میگن هندسه پایه درس سنگینیه و باید از تابستون شروع میکردم و الان خیلی نمیشه کاری کرد اما من دلم نمیاد نخونمش.
    به نظرتون فقط فصل های مهمو بخوانم؟
    یا فقط سوالای کنکور سال های پیش رو بررسی کنم؟
    یا اینکه از الانم میشه خواند و کامل بخونم؟
    در کل هندسه پایه را چطور بخوانم؟
    با تشکر

سوال شما در مشاوره شماره 19 پاسخ داده شد!

• آیا با داشتن مدرک کارشناسی روزانه میتونم دوباره کنکور بدم ؟

قفل شده است حل شده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    783 بازدیدها

rsafirn1234gmail.com گفته است:

سلام ،خسته نباشید
    ببخشید من سوالمو پرسیدم بالاتر ،سوالم واسه مشاور الا هم فرستاده شده ولی توی تلگرام جوابی تا الان دریافت نکردم،
    من الان دارم واسه کنکور ۹۵ میخونم ،ولی سردرگمم که میتونم شرکت کنم یا نه ،اگه مشاور الا لطف کنند من رو راهنمایی کنند ممنون میشم
    من پایه فیزیک و ریاضی و شیمی قوی دارم ،به لطف خدا عمومی ها رو هم تا یه جاهایی پیش بردم ،امیدم برای قبولی زیاده ،دیگه توکل به خدا .فقط مشکلم اینه که ایا با داشتن مدرک کارشناسی روزانه میتونم دوباره کنکور بدم یا نه؟
    یا حق

سوال تکراری، در موضوع زیر پیگیر جواب سوال خود باشید
    http://forum.alaatv.com/topic/1458/کسی-مدرک-کارشناسی-داره-می-تونه-دوباره-کنکور-بده

• کسی مدرک کارشناسی داره می تونه دوباره کنکور بده؟

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    771 بازدیدها

rsafirn1234gmail.com گفته است:

سلام خسته نباشید.
    اگه کسی مدرک کارشناسی از دانشگاه دولتی (دوره روزانه) گرفته باشه ،ایا باز هم میتونه اجازه تحصیل در دانشگاه دولتی برای دوره کارشناسی داشته باشه؟ از یه جا دیدم که امکانش هست ولی به صورت شبانه؛سوالم این هست:
    ۱) ایا این که میشه دوباره در دانشگاه دولتی تحصیل کرد درست هست یا نه؟
    ۲) اگه میشه تحصیل دوباره داشت ،هزینه تحصیل به صورت شبانه حساب میشه یا آزاد؟و ایا خوابگاه تعلق میگیره یا بسته به شرایط دانشگاه پذیرفته شده داره؟
    ممنون

سلام، پاسخ سوال شما در مشاوره شماره 12 داده شده است.
    وضعیت سوال به حل شده تغییر کرد، لطفا از این پس بعد از آنکه جواب شما داده شد، وضعیت سوال را خودتان تغییر دهید.

• تنوع درسی

حل شده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    459 بازدیدها

Behnam Majnuni گفته است:

سلام خسته نباشید.من فارغ التحصیل تجربی ام.ایا در یک روز خواندن مقداری از هر کتاب (در یک روز همه ی کتابها)روش درستی است یا نه.با تشکر

سلام،
    در این فایل مشاوره ای روش برنامه ریزی توضیح داده می شود، توصیه می کنیم که قبل از گوش دادن به این کلیپ، فایل های قبلی رو گوش کنید.
    در این فایل مشاوره ای هم جواب سوال شما رسما داده می شود.

وضعیت سوال شما به حل شده تغییر کرد، اگر همچنان احساس می فرمایید که جواب سوال خود را نگرفته اید، وضعیت سوال را به حل نشده تغییر بدید و توضیحات تکمیلی را در جواب ارسال بفرمایید.

• مدرسه نرم یا برم؟

حل شده
    4
    2 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

با سلام.بخشی دیگیر از پاسخ شما این جاکلیک کنید.

بنابراین پاسخ سوال شما در این دوفایل مشاوره ای داده شده است، وضعیت سوال به حل شده تغییر کرد، اگر هنوز جواب سوال خود را نگرفته اید، وضعیت سوال را به حل نشده تغییر بدهید و توضیحات تکمیلی را در پاسخ ارسال بفرمایید.

• حجم مطالعاتی تقریبا باید چقدر باشه؟

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    721 بازدیدها

z.s.gh62gmail.com
    بخشی از پاسخ شما اینجا داده شده، در صورتی که پاسخ سوال خود را دریافت کرده اید، وضعیت سوال را به حل شده تغییر دهید.

• 2 یا 3 بار کنکور بدم و نرم خدمت ؟

قفل شده است حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    751 بازدیدها

alireza22332435gmail.com گفته است:

سلام ایا میشه من که الان پیش میخونم چند تا درس خودمو بندازم تا بتونم 2 یا 3 بار کنکور بدم و نرم خدمت?

وضعیت سوال به حل شده تغییر کرد، و همچنین موضوع بسته شد.
    دلیل: سوال تکراری

این سوال و موضوع را فقط در لینک زیر پی گیر باشید :
    http://forum.alaatv.com/topic/1497/تجدید-کردن-واسه-نرفتن-به-خدمت/1

همچنین بنا به قوانین سایت، نباید سوال تکراری ارسال بفرمایید، خیال شما راحت باشه که سوالات خوانده می شوند و پاسخ آنها از طریق فایل صوتی منتشر می شود، و هیچ سوالی از قلم نخواهد افتاد.
    حتما به این موضوع واقف هستید که نمی توانیم یک شبه به همه ی سوالات پاسخ بدیم. 😄

• زمان آزمون ترمیم معدل

حل شده
    3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    515 بازدیدها

@yeganeh.1998myahoo.com گفته است:

سلام.آقا بالاخره تایم آزمون ترمیم معدل کیه؟چرا هیچ خبری نیست؟خوندن یه کتاب کامل کار یه هفته و دو هفته نیست که...ممنون

ترمیم معدل به طور کامل در کلیپ صوتی شماره 16 توضیح داده شده است، که می توانید از اینجا دانلد نمایید

لطفا بنا به قوانین سایت وقتی پاسخ سوال خود را دریافت می فرمایید، وضعیت سوال را به حل شده تغییر بدهید.

• درخواست توضیح درباره ی ترمیم معدل

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    547 بازدیدها

iran7670gmail.com گفته است:

سلام.لطفا یکم درباره ی ترمیم معدی بگید؟درست فهمیدم که تا چند روز دیگه اجرا میشه؟

ترمیم معدل به طور کامل در 3 کلیپ صوتی توضیح داده شده است، که می توانید از اینجا دانلد نمایید

لطفا بنا به قوانین سایت وقتی پاسخ سوال خود را دریافت می فرمایید، وضعیت سوال را به حل شده تغییر بدهید.

• دانش آموز دوم هستم برای درس زیست چه کار کنم ؟

حل شده
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    378 بازدیدها

mamad1999 گفته است:

سلام
    من یه دانش آموز دوم دبیرستان هستم.
    تو تست های زیست مشکل دارم.تو آزمون های گاج شرکت میکنم ولی سوالات خیلی خیلی سخت و ترکیبی میاد.

کلیپ های آقای امینی 93-94 که فقط کتاب رو میگن نگاه میکنم کتاب رو خیلی خوب میفهمم ولی تست های گاج خیلی سخت میاد.
    تست های کنکورکه تو کتاب نشر الگو هست رو نگاه کردم نسبت به تست های گاج خبلی آسون تره. به نطر شما چیکار کنم که تو آزمون خوب بزنم و برای کنکور هم آماره باشم؟

یعنی تست های کنکور اینقدر سخت میاد.

ممنون.

در مشاوره ی شماره 17 پاسخ شما داده شد. اینجا کلیک کنید

لطفا طبق قوانین وقتی جواب سوال خود را دریافت می فرمایید، وضعیت سوال را به حل شده، تغییر بدهید.

• درخواست مشاوره درباره ی آزمون گزینه دو

حل شده
    6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    668 بازدیدها

اگر میبینید جواب نگرفتید وضعیت سوال رو به حل نشده تغییر بدید و توضیحات تکمیلی در جواب ارسال بفرمایید.

• ارتقاع معدل

حل شده
    4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    759 بازدیدها

جواب سوال شما در مشاوره شماره ی 16 داده شده است.

• آزمون تشریحی بلد نیستم بدم ولی تستی قویم، چه کار کنم ؟

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    455 بازدیدها

سلام
    من پست شما را درست کردم که منطبق با قوانین شود، از این به بعد باید خودتان زحمت این کار را بکشید

قوانین را اینجا مطالعه بفرمایید!

• درصد سوال هاي تکراری كنكور؟

حل نشده
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    322 بازدیدها

سلام
    من پست شما را درست کردم که منطبق با قوانین شود، از این به بعد باید خودتان زحمت این کار را بکشید

قوانین را اینجا مطالعه بفرمایید!