پشتیبانی فنی آلاء

مشکلات فنی را اینجا بیان کنید

1.8k موضوع ها 14.0k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• مشکلات برنامه های اندروید آلاء را اینجا مطرح بفرمایید!

234 موضوع ها
    1k دیدگاه‌ها

جزوه های صفرتاصد فنون کنکور استاد میثم حسین خانی دانلود نمی‌شن، چکار باید بکنم؟

• مشکلات فنی سایت آلا را اینجا مطرح کنید

519 موضوع ها
    5k دیدگاه‌ها

سلام.خود لینک مشکل داره .صبر کنید درست میشه

• مشکلات فنی آلاخونه را اینجا مطرح کنید

409 موضوع ها
    4k دیدگاه‌ها

Mo Hr
    :))) ❤️🌱
    خوشحالم

• مشکل در کامل دانلود شدن فیلم

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    5k بازدیدها

faezeh20016 0_1470560605060_Screenshot_2016-08-07-13-32-35.png
    سلام منم از کروم استفاده میکردم و مشکل شما رو داشتم ولی از وقتی این نرم افزار رو نصب کردم مشکلم حل شد حتی میشه لینک ها رو به نرم افزار داد و تایم رو تعیین کرد وخودش اتوماتیک دانلود کنه 🙂
    اگر هم بخواین بدون دیدن فیلم میشه دانلودش کرد

• دسترسی شما مجاز نیست

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

0_1469879514862__20160730_162102.JPG
    سلام،ببخشید من دایما با این صفحه مواجه میشم،میخواستم بپرسم مشکل چیه؟

• جزوه زیست دوم دبیرستان

2
    2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

zahra190 در جزوه زیست دوم دبیرستان گفته است:

جزوه زیست سال دوم، تدریس آقای امینی راد، فقط تا فصل سوم موجوده و از فصل چهارم تا هشتم موجود نیست
    http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Lesson/15/16/

سلام جزوات رو آقای امینی خودشان می نوشتند و در سایت قرار می دادند، بعد گویا یکی از انتشارات با ایشون صحبت کردند و قرار شد که کتاب بشه و لذا نمی تونستند در سایت آلاء قرار بدند.

• مشکل در تایید ایمیل

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سبحان آیین جمشید در مشکل در تایید ایمیل گفته است:

Mr.Shahrokhi
    tamimimostafa51923@gl
    این رو به اشتباه نوشته بودم که از قضا دستم خورد و وارد شدم، چون کاملا فعال نشده بود و نمیتونستم پست بزارم مجبور شدم با یک حساب دیگه وارد بیام

پس در حقیقت مشکل رو به شکل دیگه ای خودتون بر طرف کردید . ممنون که به انجمن آلاء پیوستید امیدوارم در کنار آلئیهای عزیز در اینجا لحظات پر باری را داشته باشید

• ورود دیگران به اکانت شما

قفل شده است
    1
    8 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    983 بازدیدها

سلام دوستان،
    گزارشی داشتیم مبنی بر اینکه شخص دیگر وارد اکانت شما شده و مطالبی ارسال کرده، ما امروز تغییراتی سمت سرور اعمال کردیم.
    هر چند که اعتقاد داشتیم مشکل از سمت سایت نبوده و صرفا رمز عبور ساده ای انتخاب شده بود یا اینکه این حساب کاربری روی یک دستگاه عمومی( مثلا کافینت باز مونده ).
    با این حال تمهیدات امنیتی بیشتری سمت سرور اضافه کردیم، لطفا شما دوستان کارهای زیر را انجام بدید:

رمز عبور خودتون رو عوض کنید، رمزی بزارید که متشکل از حرف، عدد و علامت باشه و حداقل طولش 6 و یا بهتر 8 تا باشه. اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد، خیلی سریع من یکی از ادمین ها @administrators خبر بدید.

با تشکر

• اشکال پرینت جزوات

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    924 بازدیدها

سلام جزوات فیزیک پیش کازرانیان فصل های 4،5،6،7،8 پیش اشکال داره و نمیشه پرینت کرد لطفا بررسی کنید،سال تحصیلی 94-95

• دسترسی به دستابیس سایت

2
    2 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    866 بازدیدها

سلام
    بله راه دیگر استفاده از api آلاء هست که شما اطلاعات فیلم ها رو به صورت json دریافت می کنید.
    Api آلاء در حال تغییره لذا ما یه روش تقریبا مشابه در چت انجمن برای شما ارسال می کنیم که هم الان و هم بعد از تغییر api به درستی کار می کند.

لطفا در چت به صورت خصوصی برای من اطلاعات برنامه ی خودتون رو ارسال بفرمایید.

• عدم وجود کیفیت های مختلف برای دانلود فیلم اموزشی

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

سلام حتما تازه آپلود کردن
    یک یا دو روز بعد معمولا قرار میدن کیفیت های دیگرو

• آلا تروجان داره

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

احتمالا مشکل از سیستم خودشون است
    شما آنتی ویروستون رو به نسخه آخر که الان 9 است رو آپدیت کنید و کلید فعالسازی قانونی وارد کنید فکر کنم مشکل حل بشه .

• عدم مشاهده لینک دانلود/تماشای فیلم!!

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

aminafshar گفته است:

با سلام و خسته نباشید.
    من نمیتونم لینک دانلودها رو ببینم. فقط اون نوار بالا که نوشته جلسه فلان، هرچه کلیک میکنم باز نمیشه که بتونم توضیحات رو ببینم و روی لینک تماشا کلیک کنم!

ملطفا بفرمایید که با کامپیوتر وارد سایت میشید و یا تبلت یا موبایل . سیستم عامل و مرورگری که استفاده می فرمایید چیست . اگر عکسی هم از صفحه بتونید بگذارید عالی می شود .

• اینترانت آسیاتک

8
    1 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

a s گفته است:

توی سایت اسیا تک یه قسمت بنام استفاده از اینترانت داره ،آیا اون قسمت باید فعال باشه ؟یا اینکه همینکه نت ما از اسیا تک باشه کافیه؟

کافیه شما اینترنت آسیاتک داشته باشید و ارتباطی به اینترنت ملی نداره . موفق باشید

• dvd کلاسها

قفل شده است
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

mohammadalitajvidiyahoo.com
    پاسخ سوال شما در این قسمت داده شد ، با تشکر.

بسته شد.

• فیلم برداری

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

@hesamhh
    میشه فیلم رو pause کرد.... هر وقت کامل نوشتی ادامه اش رو گوش کنی . . .

• مشکلات جزوات

قفل شده است
    431
    0 رای ها
    431 دیدگاه‌ها
    37k بازدیدها

با سلام، از این به بعد مشکلات هر درسی را در موضوع مربوط به خودش مطرح بفرمایید.

• کیفیت فیلم برای دانلود

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

[QUOTE=farifari;15532]همه چيز الاء ok فقط ميمونه اين اپلود فيلم هاي كم حجم كه الان مثلا واسه شيمي خيلي داره طول مي كشه.برنامه ريزي درسي با تماشاي فيلم ها دارم كه با اين وضع مختل شده ام.باز هم استدعا و باز هم تشكر[/QUOTE]

خبر خوش اینکه حدود 50 تا فیلم امروز در صف کانورت سرور قرار داده شد.

--- افزایش کیفیت فیلم برداری و اضافه کردن جزوات به سبد خدمات آلاء بار اجرایی را خیلی زیاد کرده و تا کارها روی روال بیافته کمی زمان نیاز داریم.

فقط دعا کنید سرور کانورت فیلم هامون مثل یکی از دوربین ها نسوزه :))