سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد.

• 😎مدیر

سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد.

فقدان سردار فداکار و عزیز ما تلخ است ولی ادامه مبارزه و دست یافتن به پیروزی نهایی کام قاتلان و جنایتکاران را تلخ تر خواهد کرد.

این شهادت بزرگ را به ملت ایران تسلیت عرض می‌کنیم.
    959ead0d-1486-4897-bf1b-6dc36fdb2db0-image.png

شکارچی هیچوقت به شکوه شیر نمیرسه😡

پست‌های مرتبط با سردار شهید قاسم سلیمانی رو اینستاگرام حذف می کنه
    #مرگ_بر_آمریکا این پست رو به همین دلیل حذف کنند افتخار ماست.

#آلاء
    @alaa_sanatisharif

• hot_ice خيلي مرد خوبی بود یادشون گرامی

• 7ac1dd382a683987af44a21d4b710293.jpg
    تمام عمر در جهاد،خط اول در جنگ،زیر گلوله....

• hot_ice در سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد. گفته است:

یک ملت حیران و دوان به سمت حاج قاسم،و او حیران حسین...حسین پسر غلامحسین!
    کسیکه هربار از او میپرسید اخر حسین کی به تو گفته،مطمئنی؟
    میگفت:حسین میگه حسین پسر غلوم حسین!

20191002133902902.jpg

(طبق وصیت ایشان محل دفن خودشون رو گفتن ک پایین پای قبر حسین باشه)

یک خاطره
    در خاطرات خود ایشان میگن ک:
    یک روز با حسین به سمت آبادان می‌رفتیم؛ عملیات بزرگی درپیش داشتیم. چند تا از کار‌های قبلی با موفقیت لازم انجام نشده بود واز طرفی آخرین عملیاتمان هم لغو شده بود من خیلی ناراحت بودم. به حسین گفتم: چندتا عملیات انجام دادیم، اما هیچ کدام آنطور که بایدموفقیت آمیز نبود، این یکی هم مثل بقیه نتیجه نمی‌دهد.

حسین گفت:برای چی؟ گفتم:چون این عملیات خیلی سخت است وبعید می‌دانم موفق بشویم.

درجوابم گفت: اتفاقا ما در این کار موفق و پیروز هستیم. گفتم:حسین دیوانه شده ای؟! در عملیات‌هایی که به آن آسانی بود وهیچ مشکلی نداشتیم نتوانستیم کاری از پیش ببریم آنوقت دراین یکی که کلا وضع فرق می‌کند واز همه سخت‌تر است، موفق می شویم.
    خنده‌ای کرد وبا همان تکه کلام همیشگی اش گفت: من حسین پسر غلامحسین به تو می‌گویم که ما در این عملیات پیروزیم! می‌دانستم که او بی حساب حرفی را نمی‌زند، حتما از طریقی چیزی که می‌گوید ایمان واطمینان دارد.

گفتم: یعنی چی از کجا می‌گویی؟ حسین گفت: بالاخره خبر دارم. گفتم:خب از کجا خبر داری شهید یوسف الهی گفت:به ما گفتند که ما پیروزیم!

من پرسیدم:کی به تو گفت؟ جواب داد: حضرت زینب (س)، دوباره سوال کردم خوب حالا در خواب گفت یا در بیداری؟

حسین با خنده جواب داد: تو چه کار داری. فقط بدان به من گفت که شما در این عملیات پیروزخواهید شد ، هر چه از او خواستم بیشتر توضیح بدهد. چیزی نگفت و به همین چند جمله اکتفا کرد. نیازهم نبود توضیح بیشتری بدهد، اطمینان او برایم کافی بود....

2d6ebba34919711fe7f1b67157d59ead.jpg

• hot_ice سلام بر سردار دلها...

• https://www.aparat.com/v/hH3Ri
    +بخدا میزننتون

• خب بزنن!

+نه اخه خب امنیت نداره،از همینجا خب شما نگاه کنید

• بابا اصغر عاقا زشته،من رو میخوای میترسونی بخاطر دوتا گلوله؟

: )

• ۲۰۲۰۰۱۰۷_۰۹۴۸۱۳.jpg
    💛
    بخوان به نام گُل سرخ
    و عاشقانه بخوان...
    💛
    ✨یک میلیون ختم قرآن کریم هدیه به روح مطهر سردار دلها 💫❤
    فردا سایتش دوباره باز میشه و حداقل یک حزب رو میشه ثبت نام کرد😊💛

• امشب جای همگی خالی رفته بودم گلزار شهدای دانشگاه
    به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی❤
    گفتم نمیشه که اینجوری، یه کاری بکنیم راهشونو ادامه بدیم، دل نائب امام زمان(عج) رو هم خوشحال کنیم، بیاین با هم عهد ببندیم کنکورا رو عالی بدیم بعدشم با قوت بهترین رشته ای رو که میتونیم برای پیشرفت کشور انتخاب کنیم رو به سمتش بریم هر کی پایه هست بگه:
    یاعلی(علیه السّلام)
    التماس دعای فراوون😘

• dlrm صحبت کردن عالیه اما رعایت نکردن احترامه که کدورت پیش میاره نه اظهار نظر...

• Alone quite سوال اصلی رو باید از سازمان هواپیمایی که تحت لوای دولته پرسید چرا در اون شرایط حساس پرواز هاش رو لغو نکرد؟

• اخراج شده

هشتگ پیشمرگ سپاه میشوم

• Alone quite #من_حاجی_زاده_هستم🙂🙂💪💪

• اخراج شده

حاجی+زاده.jpg
    سلام مرد
    میخوان تخریبت کنن
    ولی ما هواتو داریم
    بت میگن استعفا بده
    اینا همونایین که میگن
    چرا مرگ بر امریکا؟
    و
    خودشون کلی گند وابروریزی میکنن
    بعدش هیچ کی هیچی بهشون نمیگه

• ناظم

رفقا اگر ممکنه بعد تسلیت گفتن دیگه با مخالف یا موافقا حرف نزنیم:)
    دعوا و کدورتی پیش میاد
    اعصاب خودتون به هم میریزه
    باشه؟
    مرسی 🌹

MahdiNOVE
    nellsaa
    Erfan...11

• Saahaar افرین اتحاد عالیه وهمونقدر که اتحاد عالیه خودزنی ومرغ همسایه رو غاز دونستن منفور...

• دوستان ( :
    مدیر اومد تاپیک زد که تسلیت بگه
    که بگه آلا هم غم داره
    که بگه بیاین متحد بشیم
    این که نشد وفا به عهد تاپیک ! ( :
    نزارین اشکا و ناراحتی هایی که برا سردار فدا کردیم ، با همین منوال محو بشه ❤

• این پست پاک شده!

• MahdiNOVE ادب هفت جد‌وابادت رو‌خودت نشون دادی دیگه لزومی ندیدم ادب خودت رو باخوندن بقیه کامنتت بدونم ...احترام نگه نداری عین خودت باهات برخورد میکنم پس بهتره منو تگ نکنی چون به اندازه کافی ازتون ادب یاد‌گرفتم
    @ناظم @ادمین لطفا به کامنت پر افاضه ایشون هم نگاهی بیندازید آلا که چاله میدون نیست ما هم صبر ایوب نداریم

• m-mp-ss

نه اقا من اصلا از دست شما ناراحت نشدم اصلا منظورم شما نبودید من معذرت میخوام اگه سوتفاهم پیش اومد ♥ ♥

• MahdiNOVE اقا مهدی من طرف کسیو نگرفتم...من گفتم در کمال احترام و ارامش❤ . اگر موجب رنجش خاطر شما شدم من عذر میخوام💗. موفق باشی داداش💚

• قومی متفکرند اندر ره دین
    قومی به گمان فتاده در راه یقین

میترسم از آن که بانگ آید روزی
    کای بیخبران راه نه آنست و نه این
    «خیام»

• nellsaa

بعضی ها کلا دوست دارن بگن ما بیچاره ایم غرب عالی

اولا که من هیچ وقت همچین چیزی نگفتم ولی واقعا همینجوری هست مردم ایران به بدبختانه ترین شیوه ممکن زندگی میکنن

اینا همونهایی هستن که برای کشتن تعمدی ژنرال ایرانی توسط امریکا روزه سکوت گرفته بودن والان عقده گشایی میکنن

عقده خودتی هفت جد ابادت من تو همین تاپیک کامنت گزاشتم تسلیت گفتم و نوشتم از مرگش ناراحت هستم .

حالا فرض کنید که واقعا جای هواپیمای عادی واقعا جنگی بود ومیومد رو سر ملت موشک‌خالی میکردن باز این جماعت میگفت چرا نزدین؟؟؟

مگه خاله بازیه یا اینکه منچ هست موشک لانچ کنن شاید هواپیما مسافربری باشه یا موشک کروز ؟ یعنی اون همه سیستم که سال ها ادعاشون میشه پیشرفته هست فلان فرق هواپیما مسافر بری و موشک کروز رو نمیفهمه ؟ یا اونی که پشت سیستم هست پخمه بود ؟

الانم میگن چرا سپاه دروغ گفته درحالی که سپاه تازه الان صحبت کرده ویقینا اگر اندکی شعور سیاسی میداشتن متوجه میشدن که تصمیم گیرنده سپاه نیست

اقای باشعور تو این تاپیک نشون بده کی حرف از سپاه هست ؟ چرا شرورمیگی ؟

ردوما یادم نمیاد شما رو تگ کرده باشم که از قدیم گفتن حرف رو رو زمین میندازن صاحبس برش میداره

وقتی تو تاپیک بین دو نفر بحث میای طرف یکیشون رو میگیری مخاطبت قطعا ننه بابات نیست پس بازم چرت پرت نگو

پنجما مگه نمبگفتی ما جرات نداریم امریکا مارو میزنه پس چرا اونی که سنگشو به سینه میزدی حتی نتونست حرف بزنه چه برسه به پاسخ

فرمانده سپاه یه کشور ترور کردن به پایگاه خالی حمله کردین ادعا هم میکنین ؟ 1 نفرم نمرد معلومه که ترامپ نمیاد سرچندتا موشک جنگ راه بندازه کلی ضرر کنه با کمترین هزینه سلیمانی رو ترور کردن همچی تموم شد وقتی میگم بچه برا همین که هرچی از اخبار میشنوی میای برا من تکرار میکنی .

Erfan...11 این اخرین کامنت من تو این پست بود برا اینکه بگم وقتی میگم هنوز بچه ای ارزش جواب دادن نداری به خاطر این نیست که جوابی نداشته باشم به خاطر اینکه هنوز این چیزارو نمیفهمید یه چیزی تو مدرسه تو گوشتون خوندن همونو برا ما تکرار میکنید فک میکنین خبریه .

ادمین این اخرین کامنت منه پاکش نکن لطفا .

• Erfan...11 حق همیشه اشکاره. قابل انکار هم نیست. همه هم حق میدونن با کی هست. ولی همین بحث رو با احترام جلو ببریم که از هم رنجیده نشیم🤠 حرفامونو بزنیم ولی بدون حرف زشت و ساندیس و منافق و چاکلز و رانی و کیک دو قلو. بهتر نیس؟😃
    گشنم شد😟 😅

• روایت چند دقیقه پیش:
    گفتم بهش عجیبه نرفتی سیستان،تو همیشه اول نفر بودی ک،خوزستان،شمال و...
    گفت:وقتی خطای یک نفر رو پای همه نوشتن،این روزا انقدر حرف شنیدم مستقیم و غیرمستقیم ک بیشتر از وظیفه ام دیگ قدم پیش نمیذارم،منم یکی مثل بقیه،اونجاهم استاندار و شهردار و... داره ب من چ
    و... .

داشتم فک میکردم اگ اون شخص توی سیستان یکی رو نجات میداد با رفتنش و الان نرفته،گناهش پای خیلی از ماس
    همه چیز رو باهم قاطی نکنیم....

• m-mp-ss طرف مقابل نمیتونه هیچی جواب بده بعد میگه در حدی نیستم بهت جواب بدم برو ساندسیتو بخور،بعد خودش....خور آمریکا هستش.😐😐😐😐

• چقد زشت☹ بهتر نیست شخص محترمی که بسیجی هست سپاهی هست نمیدونم طرفدار انقلاب هست با شخص محترمی که انتقاد هایی داره هر دو به عقاید هم احترام بگذارند؟. یا اکه مناظره ای هست با احترام جواب همو بدن؟. نداشتن جنبه انتقاد پذیری همین میشه که بزرگ میشیم. کاندید میشیم. به جای توضیح به مردم دنبال دعواهایی میگردیم که جز فتنه انگیزی و دشمنی میان هم وطنان چیزی نداره...
    بازهم میگم
    به عقاید هم احترام بگذاریم😉 🤟

• 😎مدیر

چند روز پیش پشت لوگوی آلاء را سیاه کردیم

"آه از غمی که تازه شود با غمی دگر / جز همدلی نباشدمان مرهمی دگر"

این روز ها همه غمگینیم
    خواستیم لوگو را به حالت اول برگردانیم که رویداد های دردناک زجر آور مثل ماجرای کرمان و ماجرای هواپیمای مسافربری که دوستان هم‌دانشگاهی خودمان هم در آن بودند، روی داد..

دوست داریم فضای کانال آموزشی بماند همانطوری که همیشه بوده
    اما واقعا تسلیت...
    هم تسلیت به خانواده های داغدیده
    هم تسلیت به خودمان و وضعیتمان

این روز ها همه غمگینیم
    یقینا همه ما به امید فردا های بهتر به آموزش و تعلیم و تعلم ادامه میدیم

🆔 @alaa_sanatisharif

• http://upir.ir/images/dgqgktsmn8ai591hunwx.mp4
    بهش گفتن:«برو کنار،داریم اسیب می‌بینیم»:)

• milad-am در سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد. گفته است:

MahdiNOVE در سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد. گفته است:

nellsaa

بچه جون در حدی نیستی بهت جواب بدم برو ساندیستو بخور.

بیا با کیک کشمشی بخور
    https://www.mashreghnews.ir/photo/534028/فیلم-گریه-تفنگداران-آمریکایی

این خبر رو من وقتی دانشجوی کارشناسی ارشد بودم توی ترمینال دیدم. یادمه روز سه شنبه بود، دی ماه هم بود داشتیم میرفتیم فرجه.

• اخراج شده

nellsaa بنظر من بهتره تو این تاپیک دیگه پست نگذاریم چون به مقام شهید بی حرمتی میشه.
    ولی امیدوارم بعضیا بتونن جواب بدن یه روزی

• MahdiNOVE اول مودب باش وقبل از استفاده از هرکلمه ای یه نگاه به ایینه بنداز دوما یادم نمیاد شما رو تگ کرده باشم که از قدیم گفتن حرف رو رو زمین میندازن صاحبس برش میداره سوما کافر همه را به کیش خود پندارد منتها ادم ساندیس وطن خودشو بخوره خیلی بهتر از خوردن ....اجنبی هست چهارما فعلا خوش باش اما وجدانت رو قاضی کن البته اگر داشتی که چرا واسه امثال حوادث قطار و...اینطور رگ گردنت باد نکرده...پنجما مگه نمبگفتی ما جرات نداریم امریکا مارو میزنه پس چرا اونی که سنگشو به سینه میزدی حتی نتونست حرف بزنه چه برسه به پاسخ...ششما خوشم نمیاد با هرکسی هم کلام بشم یعنی در شان من نیست پس بیخود منو تگ نکن والسلام

• اخراج شده

MahdiNOVE در سردار بزرگ و پر افتخار اسلام آسمانی شد. گفته است:

nellsaa

بیا با کیک کشمشی بخور
    https://www.mashreghnews.ir/photo/534028/فیلم-گریه-تفنگداران-آمریکایی

• nellsaa

وارد شوید تا پست بفرستید