مشاوره و برنامه ریزی کنکور 97

مشاوره ی و برنامه ریزی گام به گام تا کنکور 97

48 موضوع ها 545 دیدگاه‌ها
  • دیگه بسِ...!

منتقل شده
    11
    4 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    791 بازدیدها

ali_a4 در دیگه بسِ...! گفته است:

میشه بدونم چرا بلاکم؟

؟؟؟؟

• چگونه کتاب بخوانیم؟

منتقل شده
    21
    13 رای ها
    21 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

@zohre-nowrouzi در چگونه کتاب بخوانیم؟ گفته است:

@parastu23 😂یادت ب خیر

😂

• چگونه آزمون بدهیم

منتقل شده
    13
    3 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    759 بازدیدها
  • آموزش روش های تقویت حافظه و تند خوانی

منتقل شده
    8
    11 رای ها
    8 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

تست سرعت مطالعه...
    یک متن تقریبا ساده.. از نظر بافت..میتونه رمان باشه..
    کتاب رو باز کنید 1 دقیقه وقت بگیرید .. خیلی عادی همونطور که قبلا میخوندید بخونید کتاب رو.
    بعد از اتمام یک دقیقه..تعداد خط هایی که خوندید رو یادداشت کنید..
    کلمات توی 3 خط رو جمع کنید با هم.. بعد تقسیم بر 3 کنید که میانگین 3 خط مطالعتون رو حساب کنید...
    این عدد به دست اومده رو ضرب در تعداد خطوطی که خوندید بکنید..
    یه عدد بدست میاد مثلا 300 یا 400 ..این عدد سرعت مطالعه شماست..
    نتایجی رو که بدست اوردین توی تاپیک تو دلی بذارید تا میانگین سرعت رو بررسی کنیم
    .. با تشکر از ادمین عزیز که مشوق ما هستند.. اینشاالله مفید باشه..
    دعوت میکنم از
    @دانش-آموزان-آلاء
    @ادمین
    @همیار
    @فارغ-التحصیلان-آلاء

• 5-اسبتو زین کن

4
    8 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    573 بازدیدها

سلام و درود مجدد بر کنکوری های 97 عزیز. اوضاع و احوال چطوره؟
    فکر می کنم دیگه کم کم دارین آماده یک رقابت بزرگ به نام کنکور 97 میشین. امیدوارم که بتونیم با همدیگه و در کنار همدیگه یک آغاز پرقدرت رو برای یک پایان افتخار آمیز ، استارت بزنیم.
    دوستان من اصلا نگران نباشین ما تا آخر امسال با کلی برنامه همراه شما هستیم که قطعا برای یک پایان زیبا در کنکور به اونها نیاز خواهید داشت. کنکوری های عزیز ِجان یکسری از برنامه هایی که می خواهیم در کنار هم با هم تجربه کنیم و یاد بگیریمشون رو براتون میگم :
    1- معرفی منابع مناسب برای کنکورتون
    2- ویژگی های کلاس خوب رو بهتون می گیم
    3- شیوه های برنامه ریزی رو بهتون می گیم
    4- شیوه مطالعه هر کدوم از درساتون رو بهتون توضیح میدیم
    5- نکاتی رو برای تست زدن براتون مطرح میکنیم که خیلی به دردتون میخوره ، هم تو آزمونایی که قراره بدین و هم آزمون اصلی یعنی کنکورتون
    6- و مهمتر از همه متناسب با تمام هفته های سال براتون نمونه برنامه و plan متناسب میدیم.
    7- همچنین نمونه برنامه ای ویژه برای دوستانی که فارغ التحصیل شده اند و پشت کنکوری هستند ارائه میدیم.
    8- و کلی سورپرایز دیگه که برای شما عزیزان به امید پروردگار در همینجا قرار میگیره.
    بچه ها قبل ازینکه بخوام این پست رو ارسال کنم یه چیزی یادم اومد که گفتم الان که ابتدای راه هستیم این موضوع رو بدونید هم از هزینه هایی که میخواید صرف کنید کم میشه هم اینکه در طول از سردرگمی نجات پیدا می کنید و اما اون نکته اینه که بچه ها سعی کنید برای هر کدوم از درساتون که قراره امسال بخونید یک کتاب نهایتا دوکتاب استفاده کنید ، اصطلاحا اینکه تک منبعی باشید چرا که اگر بیشتر از این ها باشه اولا نخواهید تونست با وقت محدود و اندکی که امسال داریم همشونو کارکنید ثانیا هزینه که اشاره کردم و ثالثا از همه بدتر سردرگمی که می گیرید و اینکه فکر می کنید کدوم کتابو الان باید بزنم.
    دوستان عزیزم به هیچ عنوان نگران نباشید ما تا آخر سال گام به گام با شما تا قله موفقیت خواهیم بود و هر زمانی در مورد هر مطلبی که براتون پست می کنیم سوالی داشتین بپرسین!! پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود.
    خب دیگه فکر میکنم خیلی پرحرفی کردم. با ما همراه باشین دوستان عزیزم.

@خیرین-کوچک-دریا-دل
    @دانش-آموزان-آلاء
    @فارغ-التحصیلان-آلاء
    سربه زیر و سربلند باشید
    مشاور اسماعیلی

• 4-سخنی با پیش دانشگاهی های آینده

2
    8 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    619 بازدیدها

سلام و ادب خدمت مشاور بزرگ
    سوال من در مورد اینه که ما وقتی برا خودمون از الان برنامه ریزی میکنیم مثلا برای درسای پایه توی یه هفته چه میزان از این زمانو به مرور اختصاص بدیم در یک هفته منظورمه؟
    و اینکه خصوا زیستو هر فصلو چه قدر وقت به چد وقت دوره کنیم؟ ممنون

• 3-سوت آغاز

9
    12 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    921 بازدیدها

کنکوری های 97 سلام
    حرکت کنید نایستید. حرکت به سمت جلو حرکت به سمت کامل شدن است. حرکت کنید وترسی به دل راه ندهید. از موانع جاده موفقیت نهراسید.
    آنهایی که در این یک سال خوب تلاش کنند و از وقت های خود به نحو احسن استفاده کنند بهترین راه را در کنار بهترین رتبه ها و نخبگان کنکور می پیمایند و با آرامش خاطر و احساس رضایت درونی آماده انتخاب بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه های کشور می شوند و آماده رقم زدن فصل جدیدی از زندگیشان اما آنهایی که در این یکسال وقت ها و فرصت¬های خود را می¬کشند و با بی دقتی و بی اهمیتی از کنار این یکسال با ارزش می‌گذرند سال آینده زمانی که وقت آزمایش و کنکور می‌گذرد احساس نارضایتی و افسوس آن ها را رها نمی کند و حسرت زمان هایی که از دست رفته است را می¬خورند.
    گروهی که پیروز می‌شوند انتخابگر هستند رشته و دانشگاهشان را خود انتخاب می¬کنند و کسانی که شکست می‌خورند رشته و دانشگاه آن‌ها را انتخاب می‌کند.
    دوست عزیزی که امسال می خواهی برای کنکورت شروع کنی قبل از هر کاری به سرگذشت بچه هایی که در سالهای گذشته این راه را رفته اند نگاه کن و با مقایسه آنها خود انتخاب کن که می خواهی در انتهای امسال جزو کدام دسته باشی در انتها پیروز و انتخاب گر باشی یا اینکه ناراضی و انتخاب شونده .
    دوست عزیز انتخاب با خودت تنها کسی که سرنوشت تو را تعیین می‌کند و رقم می‌زند خود تویی اینکه چگونه و از چه طریقی می خواهی این سفر یک ساله را به پایان ببری و چه جاده ای و چه وسیله ای را برای سفر انتخاب کنی با خود توست
    بسیار دقت کن دوست من تا موانع و مشکلات را با موفقیت پشت سر گذاری و در انتها جزو انتخاب کنندگان باشی و نه انتخاب شوندگان
    ذره ای هراس نداشته باش چراکه در این راه تنها نیستی و هر توشه ای که در در این یکسال و این جاده به آن احتیاج داری را ما و همکارانمان برای تو فراهم خواهیم کرد .

سربه زیر و سربلند باشید
    همراه همیشگی شما
    مشاور اسماعیلی

@فارغ-التحصیلان-آلاء
    @دانش-آموزان-آلاء
    @خیرین-کوچک-دریا-دل

• موضوع حذف شده است!

2
    16 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    606 بازدیدها