مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.5k موضوع ها 180.1k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• 207 موضوع ها
    3k دیدگاه‌ها

M.an ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه نوشتید برسی برای راه ابریشمی ها و اونایی که راه ابریشمی نبودند نوشتید 0 تا 100 چه فرقی داره

توی برسی یعنی باید خودمون انتخاب رشته کنیم ؟بفرستیم شما برسی کنید من این قسمت رو متوجه نشدم

• سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

7k موضوع ها
    78k دیدگاه‌ها

حتما بخونید

میپرسی "از الان بخونم میشه⁉️"
    میترسم از سوالت‼️یاد خودم میفتم...یاد کنکور ۹۹ و ۴۰۰ و ۴۰۱.💔
    یاد روزایی که به هر دانشجوی پزشکی،معلم و مشاوری که رسیدم،پرسیدم این سوال رو ازش‼️
    یاد همه ی "میشه" گفتناشون‼️
    یاد همه ی مثل قبل نخوندنای خودم‼️
    یاد اینکه فقط تا اینجای موضوع برام مهم بود‼️
    یاد اینکه خیالم با شنیدن این "میشه" ها راحت میشد ولی هیچوقت دنبال اینکه چطور بخونم که بشه نرفتم‼️
    یاد کمالگرایی مسخره ای که اسیرش بودم‼️
    یاد فکرِ چرتِ خب من بهتر از اینا حقمه بذار امسال رو رد کنم سال بعد میخونم واسه دو رقمی‼️
    یاد نگفتن دردِ اینکه من به قدر کافی درس نمیخونم،من درست درس نمیخونم،من از صبح تا شب تو اتاقمم ولی سر جمع سه ساعت مفید نمیشه درس خوندنم،من واسه فرار دارم تو یوتیوب و تلگرام میچرخم به مشاور و خانواده م‼️
    یاد تا سه-چهار صبح بیدار موندن و نمونه ی شروع از صفرِ موفق پیدا کردن و قول و قرار گذشتن واسه خوندن از فردا‼️
    یاد فردایی که هیچوقت نیومد...روزایی که تا نیمه می‌رفت و همون دو-سه ساعت پراکنده رو خونده بودم‼️
    یاد فرار کردنم از صداهای تو ذهنم...حس نارضایتی ناشی از حیف کردن خودم و تواناییام...حس تنفر از اون انرژی آخر شبی که نشون می‌داد من اون روزم کاری نکردم که الان خسته و منتظر خواب باشم‼️
    اینایی که میخونی حرف آدمی نیست که استعدادش رو نداشته یا پایه ش خوب نبوده‼️
    اینایی که میخونی حرف کسیه که سه بار با رتبه ی زیر ده هزار پشت کنکور مونده‼️
    میدونی یعنی چی⁉️یعنی اگه قبول نشده خودش نخواسته‼️
    میتونسته،میشده که قبول بشه ولی خودش نخواسته‼️
    کنکور نه به هوشه،نه به پایه قوی،نه اونجور که تو فکر میکنی به امکانات و شرایط‼️
    از من بپرسی فقط میگم به خواستنه‼️
    نه زبونی،نه حتی دلی❌
    اینکه با دیدن یه کلیپ انگیزشی دلت بلرزه واسه یه رشته،یا تو رویای خودت دانشجوی فلان دانشگاه باشی و ذوقش رو کنی اسمش خواستن نیستن❌
    خواستن اونه که تو قسم میخوری یه بار واسه همیشه تمومش کنی‼️
    خواستن اونه که براش عوض میشی‼️
    خواستن اونه که نمیشینی دیگه حساب دو دوتا چهارتا کنی و منطق ریاضی پشت هم بچینی تا خودت رو قانع کنی که من اگه تا فلان تاریخ هم بخونم با احتمال فلان درصد قبول میشم یا نمیشم‼️
    خواستن اونه که دیگه نمیای به من بگی که اگه قسم بخوری قبول میشم از الان میشینم بخونم‼️
    خواستن اونه که سرت رو میندازی پایین و فقط میخونی‼️
    انقد ادامه میدی که بشه‌...من میگم میشه اما اگه یه درصد نشد حداقلش تو پیش خودت نباختی...میدونی که صد خودت رو گذاشتی‼️
    با دل قرص از این مرحله رد میشی و مث من همیشه چشمت پشت سرت رو نگاه نمیکنه و دلت نمیسوزه که چرا هیچوقت تمام تلاشم رو نکردم که بدونم زندگی الانم نتیجه ی تمام توانم بوده نه کم کاریام‼️
    تو فکر میکنی که داستان فقط یه کنکوره‼️اما منی که رد شدم ازش میدونم داستان یه زندگیه...داستان ساخته شدن یه آدم جدید که میدونه هر چیزی هرچقدم که سخت باشه من "میتونم" که خوب تمومش کنم...این آدمه دیگه هیچوقت نمیبازه‼️
    این همه میام حرف میزنم باهات چون میخوام اون آدمه "بشی"...
    @دانش-آموزان-آلاء
    @دانش-آموزان-نظام-جدید-آلا
    @تجربیا @انسانیا @ریاضیا

• سوالات در مورد انتخاب منابع، کتاب و... را اینجا بپرسید

2k موضوع ها
    20k دیدگاه‌ها

Michael Vey سلام اگه میشه برا منم بفرست ممنون میشم

• گزارش برنامه روزانه

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    69 بازدیدها
  • چالش تنظیم خواب برای کنکور

75
    5 رای ها
    75 دیدگاه‌ها
    365 بازدیدها

سلام صبح بخیر 2/8
    کاش عظمت در نگاه تو باشد نه در چیزی که به آن می‌نگری😍😍😍audio_2020-04-27_05-23-12.ogg

• اطلاعیه های اخیر کنکوری

12
    3 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    106 بازدیدها

81Sobhan موهام از استرس همرنگ دندونام میشه تا اینا تبادلاتشون رو انجام بدن ... 😑

• پیش به سوی کنکور !

111
    18 رای ها
    111 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

سسسلام اگه خدا کمکم کنه بتونم درس ها رو جمع بندی کنم و به بودجه ازمون برسم...راهت رو ادامه میدم و منم کارنامه هام میزارم😅 😅 🖐🏻 🌈 ⚡ تا ۲۰ اردیبهشت👌 🤞🏻 🖐🏻

• چالش کمترین زمان هدر رفته همراه با جایزه !!!

274
    7 رای ها
    274 دیدگاه‌ها
    796 بازدیدها

Kasra Yarahmadi خیلی ممنونم
    خوب میدونید دوست دارم از تجربه هاتون برای خوندن درسهایی که علاقه نداشتید و یا رغبت کافی برای شروع مطالعه اون نداشتید بپرسم ویا (اگر آزمون میدادید) بعد از ازمونی که خراب کردید و انگیزتون رو از دست میدادید چکار میکردید تا دوباره علاقتون به خوندن بیشتر بشه ؟؟
    اخه من شیمی ام خیلی خوب نیست و نمیدونم اشتباه کارم کجاست که درصد های خوبی نمیگیرم
    اگه تجربه ای در این زمینه دارید لطف میکنید اگر که منو راهنمایی کنید

• کنکور سوم و...

17
    11 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    605 بازدیدها

سسسسلام دووووست عزیزم،نمیدونم الان کجایی در چه حالی،،امیدوارم هر جاااای دنیا که باشی حااااال دلتت خوووبه خووووب باااااشه،،،،این تاپیکتون هم مثل تاپیک های قبلیتووون عااااالیه،البته یه تجربه ی تلخ برای خوودت و جلو گیری از یه اشتباااه بزرگ برای من و امثاااال من🤗 من همش میگفتم امسال تمام تلاشم میکنم ولی خانوادم باید بزارن که پشت کنکور بمونم بعد از اینکه ج سنجش ۲۹/۱/۹۹ اومد واقعا شبیه دیووونه ها شده بودم🤕 مامانم اینا گفتن اشکال نداره،دنیا ک تموم نشده حالا سال بعد هم وقت داری😍 خوووش حااال شدم ولی وقتی ک الان تاپیکت دیدم درمورد دوستات و همه چی درمورد پشت کنکور و حال و احوالت گفتی،،،تصمیم گرفتم دیگه مرده عمل باشم نه حرف🤩 الااااان وااااقعاااا بمب انگیزه و انرژی شدم و حاضرم حتی تو این روزای باقی مونده شده فقط ۲ ساعت بخااابم اینکار رو انجاااام میدم تا واقعااا به خانوادم بگم ببخشید اگه این سه سال رو نخوندم ولی این چند ماه رو عااااالی خووووندم و تمام تلاشم کردم،،مطمنم اینجوری به هدفم میرسم😎 😻 👩⚕ و تصمیم دارم که چند ثانیه بعد از اینکه کنکوووور دادم برم سمت پیاااانوم😍 ،حالا چه به دندونپزشکی رسیده باشم چه نرسیده باشم..من از بچگی محدودیت های زیادی داشتم تو زندگی همش به خاطر درس ولی تب وقتی به ادم بگن کتاب غیر درسی و درس های الکی و اردو و بیرون رفتن ها و شیطنت های سر کلاس رو بزار کنار و فقط درس بخون خب مسلما ادم زیاد موفق نمیشه ولی من همیشه دقیقه نووود آدم میشم و خدا هم کمکم کرده سال ششم و نهم توی ازمون نمونه،،خدایااااا الانم خیلی وقته آدم شدم🤣 پس لطفاااا کمکم کن عزیزه دلم،،،اگه تمام دنیا علیه من باشن تو بخاااای میشههه،به معجزه هات ایمان دارم...راستی خدایا الان بچه های الا شاهدن اگه به هدفم برسم محل خدمتم تا وقتی که عمری باشه مناطق محروم هست بهت قووول میدم✨ 🌈 خدایا کمکم کن ولی اگرم امساال به دندونپزشکی و دبیر ادبیات🤩 نرسیدم مطمنم دیگه به پشت کنکور بودن فکر نمیکنم و دوباره سعیم میکنم بزرگترین پیانیست جهااان بشم😝 میگن مغز پیانیست ها با بقیه ادم ها فرق دارن شما هم افکار من رو بزارید به خاطر این جمبه😅 میرم که نجنگیده نباااازم🖐🏼 🌈 ✨

• 100#روز_تا_رسیدن_به_قله

92
    15 رای ها
    92 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها
  • همدردی

18
    5 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    139 بازدیدها

زهرا رفیعی در همدردی گفته است:

سلام برو بچه هایی که سال اوله کنکور میدن و تا الان درست نخوندن بیان بگن من چیکاااااار کنم لطفا

سلام دوست عزیز.
    ایام سختی ست برای همه شکی هم درش نیست.
    اما باید برنامه داشته باشی.
    اولین کارتون اتمام دوازدهم باید باشه.
    آزمون هایی که دادین رو بررسی کنید و مرور تست وار کنید.

• سردرگمی در برنامه ریزی

29
    1 رای ها
    29 دیدگاه‌ها
    126 بازدیدها

@maxca دستت درد نکنه ممنون میشم 🙂

• تا 15 روز

منتقل شده
    26
    8 رای ها
    26 دیدگاه‌ها
    249 بازدیدها

مثل ابر بهار در تا 15 روز گفته است:

سلام صبح بخیر به نظرم گذاشتن ساعت مطالعه تا جایی خوبه و بعد اون دیگه نیاز نیست 🦋 🦋 🦋
    با ارزوی موفقیت

سلام اشتباه من رو تکرار نکن ، همینو ادامه بده ، فکر نکنم وارد کردن ساعت مطالعه از وقت درس خوندن کم کنه.ساعت مطالعه من کمی افت کرده و میخوام دوباره ساعت وارد کنم تا به حالت قبلیم برگردم.
    موفق باشی..

• واسع جمع بندی کدوم فیلم های الا رو پیشنهاد میکنید

10
    2 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    118 بازدیدها

Zahra 2 🌺

• یازدهمی ها یازدهمی ها

منتقل شده
    26
    2 رای ها
    26 دیدگاه‌ها
    290 بازدیدها

Patrikam ببین اول باید جزوه معلم رو خوب گوش کنی این اموزشای مجازی هرچقدرم خوب باشند جای معلم رو نمیگیرند بعدش باید کتاب بخونی و نکته برداری کنی حالا میری سراغ تست و خوندن پاسخ تشریحی با دقت که اگه نکته جدیدی پیدا کردی یادداشتش کنی بعد تعداد تست رو به اندازه خودت بزن یکدفعه 50 تا یا 100 تا توی یک روز نزن

• جــــــــــــــــرقه ی امیـــــــــــــــــــد

منتقل شده
    2
    10 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    81 بازدیدها

ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد تاپیک بگید:)

• چجوری جمع بندی کنیم؟

2
    1 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    45 بازدیدها

به نظرم الآن وقت جمع بندی باشه دیگه ...

• مشاوره برای شروع کنکور از فروردین

57
    20 رای ها
    57 دیدگاه‌ها
    13k بازدیدها

Nahid Alboghbiesh هیچی نیاورد

• زمان کنکور...

21
    1 رای ها
    21 دیدگاه‌ها
    302 بازدیدها

@سما-نویدفر
    آره والاه 😁😜😂

• #روح افزا

قفل شده است
    10
    4 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    92 بازدیدها

الان اینا چه ربطی به مشاوره تحصیلی داره!
    عکس هاتون رو تو دلی بزارید و یا تاپیک که دوستتون گفت
    موقع ایجاد تاپیک هم به دسته توجه کنید

• توروخدا انرژی بدین

31
    1 رای ها
    31 دیدگاه‌ها
    176 بازدیدها

81Sobhan اشتباه سایته ... دوبار فرستاده . من منظور خاصی ندارم ... و گرنه من که منطقه یکم چه گلی به سرم زدن ؟

• برنامه ریزی

16
    0 رای ها
    16 دیدگاه‌ها
    128 بازدیدها

@سما-نویدفر در برنامه ریزی گفته است:

PARVAZ 77 1 خواهش میکنم. این چه حرفیه ... ممنون برای آرزوی خوبتون

😙 😘 😇

• خستگی آزمون

11
    5 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    136 بازدیدها

@خانوم-وكيل میشه از اپلیکیشن گزینه 2 هم استفاده کرد .