شیمی

مرتبط با درس شیمی - دوره های مختلف

4.8k موضوع ها 51.7k دیدگاه‌ها
  • سوال امتحان نهایی شیمی

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    379 بازدیدها

@cesa;18151 said:

سلام دوستان ببخشید یک سوال داشتم . تو امتحان نهایی میشه از رابطه چگالی =جرم تقسیم بر حجم استفاده کرد یا حتما باید اون رو در روش کسری ب کار ببریم ؟

به نظر من میشه ولی باید جداگانه و کامل رابطه رو بنویسین
    میتونین پاسخنامه امتحانای سالهای قبل رو هم ببینین

• سوال استوکیومتری

9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

mohammadi;2273 said:

با یک مول
    ,سه مول
    و مقدار اضافی آب در نهایت مطابق واکنش های مقابل چند مول نیتریک اسید می توان تهیه کرد؟

براي حل اين مسئله اصلا نيازي به واكنش اول نيس
    چون كمكي به حل اون نميكنه
    اما جواب اين طور ميشه
    1بروي 3مول نيتروژن2 1x مول نيتريك اسيد 1xمول n2 =مول نيتريك اسيد
    كه برابر با دو تقسيم بر سه ميشه
    بهتر نميتونستم بگم چون اينجا ابزار عمل هاي اصلي رياضي و زيروند نداره

• سوال درباره ی شیمی استاد معینی ، تاریخ 16/11/2014

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    310 بازدیدها

سلام
    یکی از کلیپ های فصل تعادل استاد معینی در تاریخ 16/11/2014نیست ینی اونروز باید دوجلسه پشت سرهم تو یک روز باشه اما فقط جلسه اولشه خاهشا کمک کنید 😞

• سوال درباره ی شیمی2 استاد معینی

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    636 بازدیدها

@arsalan76;17908 said:

دمت گرم
    بعد کل شیمی 2 رو تو 16 جلسه ی اول درس دادن؟

بله . تو 16 جلسه جمعش کرده

• سوال مهم و فوری

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    671 بازدیدها

reyhaneh said:

خوب من الان بخوام فیلمهای اقای اقاجانی رو ببینم جزوه ای ک خودشون سرکلاس کارمیکنن همون 2کتاب پیش 1 وشیمی 2 هست؟!نمیدونم این جزوه ای ک توی فیلمها میگن وکارمیکنن همین کتابهاس؟یعنی باخرید این کتابها مشکل اینکه ترکیبی درس میدن رفع میشه؟

يك كنكوري يعني ادمي كه خونش در شيشه است و خيلي از رفتار هايش تحت تاثير فضاي كنكور است مثل همين خريدن كتاب كمكي ها.شما هم چه بخواهيد چه نخواهيد بالاخره كتاب هاي اقاجاني را خواهيد خريد پس زياد مقاومت نكنيد .اما در مورد سوال شما تا همين الان اقاجاني كل شيمي دو را تدريس كرده اند و در حال تدريس پيش 1 هستند و شيمي 3 استوكيومتري را نيز غالب بحث واكنش ها و روش حل مسائل را تدريس نموده اند .كتاب هاي ايشان متن كتاب درسي +تسهاي موضوعي +تست هاي تكميلي را در بردارد كه در هر جلسه تدريس تعدادي تست از هر كدام حل مي كنند كه تيپ هستند و جامع

• درخواست راهنمایی درباره ی فیلمها

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    813 بازدیدها

mahdiye;18015 said:

فیلم پیش 1از اقای اقاجانی هم گذاشته میشه؟
    :peaceful:

اره شما به عنوان شيمي سال چهارم 94-95 اقاجاني در سايت مراجعه كنيد همه فيلماي شيمي 2 و شيمي پيش و شيمي 3 اونجا هستن در ضمن اقاجاني تركيبي درس ميدن پس ممكنه در يك فيلم بحث هاي مختلفي مطرح شده باشه

• سوال درباره ی واكنش هاي شيمي

9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

................................................

• واکنش های مهم و حفظ کردنی شیمی برای کنکور

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

..............................................

• جزوات شیمی کنکور - آقاجـانی

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سلام، كتاب تستي رو كه آقاي شكيباييان سر كلاس توي فيلمهاش ميگه حل كنين، كسي ميدونه چيه؟

• مشورت درباره ی چگونگی جمع بندی

13
    0 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

برا جمع بندی بهتره از یه معلم خصوصی خوب کمک بگیری اما چون هزینه مدرسای خصوصی زیاده بهت پیشنهاد میکنم از کلاسهای خصوصی آنلاین گروه آموزش آنلاین پادرس استفاده کن هم هزینش کمتره هم مدرساش خوبن
    [url=http://www.paadars.com]گروه آموزش آنلاین پادرس[/url]

• سوال درباره ی كتاب اقاى اقا جانى

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    810 بازدیدها

[QUOTE=Yeganeh1379;17219]يعني من از كجا اين كتاب و تهيه كنم؟؟[/QUOTE]از انشارات 20 ...با این شماره تماس بگیرید و کتابو سفارش بدید [RIGHT][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]02166410000[/FONT][/COLOR][/RIGHT]

• برای کنکور به راهنمایی نیاز دارم

18
    0 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

[QUOTE=aminm;16985]سطح ۱ و ۲؟؟من نمیدونستم کلاسا سطح بندی دارن کدوما ۱ هستن کدوما ۲؟منظور از سطح ۱ و ۲ چیه جریانشون چیه؟

فرستاده شده از LT28hف من با Tapatalk[/QUOTE]
    نگفتم سطح 1و2
    اسم کلاس های 1یا 2 هست که دوست خوبمون توضیح دادن
    تو کلاس های شماره 2 تدریس پایه ای تر هست برا ریاضی استاد شامی زاده ای طوری درس میدن که انگار شما از قبل چیزی رو نمی دونی
    اگه میخوای از کلاس های شماره 2 استفاده کنی از فیلم های 0تا 100 هم استفاده کن به دانش آموزای دبیرستان گفته بودن که این فیلم ها رو ببینن
    خودت ببین کدوم کلاس برات بهتره و بهتر یاد می گیری از همون کلاس استفاده کن

• کتاب تست کلاس استاد شکیبایان ؟

2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    598 بازدیدها

[QUOTE=arsalan76;16644]کتاب تست پیش و دوم کلاس استاد شکیبایان چی هست[/QUOTE]
    دومشون مبتكران هست ولي پيش رو نميدونم،هنوز نرسيدم.

• تاپیک جامع رفع اشکال شیمی

14
    0 رای ها
    14 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

برای شیمی پیش که تغییر کرده میشه از فیلمای استاد حاجی سلیمانی استفاده کرد یا فیلمای امسالو بگیریم

• تغیرات شیمی پیش ؟

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

شما نیاز نیست هیچ کتابی بخرید فقط با فیلمای اقای اقاجانی پیش برید تو جزوشون همه تست های سراسری رو اوردن نحوه تدریسشون هم عالیه فیلمای صفرتاصد سومشونم هست میتونید برید ببینید.

• نیاز به راه حل برای شیمی2 (یک کنکوری با شرایط خاص)

9
    0 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

سپاس از لطفتان.
    :love_heart::love_heart:

• سوال درباره ی کتاب شیمی اقای حاجی سلیمانی

18
    0 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

جزوه اقا سلیمانی رو از کجا بگیریم اقا سهراب

• موضوع حذف شده است!

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    595 بازدیدها
  • لطفا درباره ی کتاب تست شیمی راهنمایی کنید

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

[SIZE=5]من برای شیمی ترکیب زیر انتخاب کردم[/SIZE][B][SIZE=5]
    شیمی 2 آموزش:فار یا مبتکران(هنوز انتخاب نکردم)+تست:آزمون شیمی پایه فار
    شیمی3 آموزش:خیلی سبز+تست:آزمون شیمی پایه فار
    شیمی پیش آموزش:نشر الگو یا خیلی سبز+تست:آزمون شیمی پیش فار

[/SIZE][/B][SIZE=5]منتظرم نشر الگو چاپ بشه ببینم چجوریه...[/SIZE][B][SIZE=5]

[/SIZE][/B]

• ناقصی فیلمهای پارسال ؟

قفل شده است
    3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

آرش said:

سلام بر شما. ضمن تشکر فراوان برای این کار فوق العاده ای که انجام دادید خواستم بگم این سئوال برای من هم پیش اومد.
    خواهش می کنم اگه فیلم جلسۀ 18 موجود است، و امکانش هست لطف کنید روی سایت قرار بدید. حیفه مبحث الکتروشیمی ناقص باشه.
    ممنون

سلام،
    فکر کنم تا الان آلاء توانسته ثابت کنه که اگه فیلم، جزوه یا هر چیز دیگری که فکر می کند برای شما دانش آموزان عزیز مفید هست را داشته بااشد، آن را حتما روی سایت قرار می دهد.

پس اگر فیلمی روی سایت نیست، نشان میدهد که یکی از اتفاق های زیر افتاده است :

به دلیل قطع شدن برق ضبط نشده کیفیت صدا یا تصویر به دلیل برخی مشکلات فنی، مطلوب نبوده.
    وقتی حدود چند ماه از یک فیلم می گذرد، یعنی دیگر روی سایت قرار نخواهد گرفت، چون فیلمی موجود نیست که بخواد روی سایت بیاد.

**رفع مشکل قطعی برق و ضبط نشدن فیلم ها:

**برای اینکه در صورت قطعی برق کل سیستم ها و سرورهای آلاء روشن بماند، احتیاج به یک ups با بتری های قوی دارد که بتواند 5 ساعت برق را تامین کند،
    چنین upsیی حدود 8 ملیون تومان ( در حد خوب ) و اگر بخواهیم بهترین مدل را تهیه کنیم، 16 ملیون هزینه دارد.

**آلاء با توجه به تمام خرج هایی که در این 2 سال داشته، توان پرداخت چنین هزینه ای را ندارد.

****پس :
    **لطفا به بزرگی خودتان نواقص را ببخشید،
    زیرا معمولا در فصل تابستان و اوایل پاییز قطعی برق در منطقه ی ما زیاد هست و اگر ساعت قطعی برق با ساعت کلاس ها یکسان شود، کلاس را از دست می دهیم.

موضوع بسته شد