سوال مشاوره ای

سوالات مشاوره ای خود را اینجا بپرسید

6.6k موضوع ها 77.9k دیدگاه‌ها
  • چطوری عربی می‌خونید؟

9
    3 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    163 بازدیدها

@ftm-montazeri
    سلام
    سعی کن بفهمیشون
    درکشون کنی
    اکر درکشون کنی همیشه تو ذهنت میمونه
    مثلا بدونی که فعل امر از چی گرفته میشه! دلیلش چیه؟

• اصلا انگیزه ندارم

12
    2 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    277 بازدیدها

Saeid Zare این نیست که انگیزه نداشته باشی خسته ای! دو روز واقعا خستگی در کن و برنامه منطقی ای بنویس و حتما یه روز هایی رو بزار برای استراحت

• تعیین ساعت مطالعه

9
    1 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    202 بازدیدها

عسل عیسی پره کلا ساعت مطالعه برا خودت حساب نکن! یه برنامه داشته باش و سعی کن اون رو تموم کنی... اگر ساعت مطالعت بالا باشه مغرور میشی پایین باشه ناامید میشی... میخوای فصل یک فیزیک دو رو بخونی خب شروع کن بخون نفهمیدی فیلم ببین فهمیدی تست بزن حالا چه یه ساعت چه شیش ساعت چه فرقی داره؟ مهم این هست که تو تا دیدی میگه انرژی خازن بفهمی از کدوم فرمول استفاده کنی

• مطالعه دروس اختصاصی

7
    2 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    191 بازدیدها

saba rahimi اووو متشکرم 😁❤

• اشتباه منو تکرار نکن!!!!!

5
    5 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    402 بازدیدها

@farzam-yousefi
    سلام من فقط تجربم رو میگم، اشتباه هاتِ رایج رو دوستان میگن، منتها من تجربه بعد از اشتباهات رو میگم که دید
    و ذهنمون بیشتر باز شه‌ برای برخورد باهاشون، چون با وجود آگاه بودن از اشتباهات رایج باز هم ممکنه دچارشون بشیم.
    کل اشتباهاتِ من
    کل تفکرهای غلطی که من داشتم
    و...........
    تهش شدن ی تجربه برام:
    هیچ مشکلی اصلاااااا اونقدری که فک میکنیم سخت و بزرگ نیست ، اون ذهنِ خودمونه که مشکل رو بزرگ کرده،
    یادمون باشه دلیل اولیه ناراحتی هیچ وقت وضعیتی که توش قرار داریم نیست! بلکه نوع تفکر ما درباره اون وضعیته!!
    و اینکه یادمون، باشه زمان خیلی زودتر از اون چیزی ک انتظارش رو داریم میگذره و اینکه هیچ وقت به تهش فک نکنیم..... روی زمان حال بهترین خودمون رو نشون بدیم و تمرکز کنیم و با دیروزِ خودمون رقابت کنیم:)) معمولا هر روز ک در تلاش باشیم، متوجه درصد پیشرفت نمیشیم ولی در نهایت نتیجش کاملا مارو متوجه میکنه:))

• دهم تجربی

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    47 بازدیدها

MOHAMMAD NOROZI سلام
    شما اول باید رو کتاب وتمریناش مسلط بشین بعد تست بزنین
    میتونین فیلم های آلا نگا کنین بعد کتاب بخونین و تمرین حل کنین مخصوصا تمرینای آخر فصل
    فعلا بیشتر تشریحی یادبگیرید بعد که تسلط پیدا کردید تست های آسون به بالا بزنین

• صفر تا صد دهم در کنار یازدهم

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    40 بازدیدها

Parham Nabati
    دوست عزیزم سلام
    امیدوارم حالت خوب باشه!
    بنا به تجربه شخصی و توصیه دیگران، به نظر من بدترین کار اینه که خودت رو درگیر دهم کنی!
    در اصل شما داری نقد رو ول میکنی و دنبال نسیه هستی!
    میدونم شاید نگرانی دهم رو داشته باشی، اما از همین الان تمام درس های یازدهم رو بسیار عالی بخون که بتونی در تابستون درس های دهم رو بخونی و فقط یازدهم رو مرور کنی.
    اما اگه استرس زیادی براش داری، فقط برای درس هایی که پیش نیاز یازدهم هستن، مثلا تابع یا بافت های زیست شناسی، فقط این موارد رو در کنار دروس یازدهم مرور کنی!
    اما الویت اصلی تو قطعا مطالعه و تسلط به دروس یازدهم هست.
    مطمئن باش زمان کافی برای مطالعه درس های دهم هم داری.
    برات ارزوی موفقیت میکنم و اگه سوالی دیگه ایی بود خوشحال میشم با ما در میون بزاری🍀

• تعداد غلط هام زیاده چیکار کنم کمتر بشه

منتقل شده
    10
    1 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    223 بازدیدها

Amir.h mhm
    اشکالی نداره قرار نیس که همیشه درست بزنی!اولش ادم همینجوریه به مرور بهتر میشی😁
    دلیل اول:درسنامه رو دقیق نمخونی سطحی میخونی
    دلیل دوم:روش تست زدنت این باشه وقتی ی تست و زدی ازش رد نشو سریع برو پاسخنامه رو ببین که اگ درست زدی که هیچ اگه غلط زدی بشین اون تستو تحلیل کن علتشو ببین که چرا غلط زدی

• همچی توهم رفته....

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    213 بازدیدها

ms96sad96 سلام متشکرم ...

• #انگیزشی

منتقل شده
    23
    2 رای ها
    23 دیدگاه‌ها
    581 بازدیدها

زهرا سادات حسینی
    خواهش میکنم عزیزم.
    معمولا مدرسه ها میگن و حرفشونم درسته اما اگه شما تواناییشو تو خودت دیدی بعد تشریحی حتما سعی کن با تست هم آشنا شی خصوصا که رشتت ریاضیه باید زیاد سوال تشریحی و تستی حل کنی . از الان انجام بدی کارت راحتتره🌹🌹🌷🌷

• تاثیر معدل در کنکور

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    205 بازدیدها

@ali-jafari-6تاثیر معدل .یا تاثیر نمرات درسای عمومی؟؟اخه گفتن.دیگه فقط ازمون درسای اختصاص برگزار میشه تو کنکور.همش ۴۰درصده.و درسای عمومی هم براساس.نمرات پایان ترم دوازدهم.است ک اونام مجموعا ۶۰درصده!

• استراتژی بازگشت

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    100 بازدیدها

سلام ۳۰ دقیقه بعد از این که توی ازمون دکمه ی پایان رو زدید زمان دارید به ازمون برگردید و پاسخ هاتون رو تغییر بدین

• ایستگاه جبرانی پایه آزمون ۵ آذر

6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    164 بازدیدها

Fereshte Jafarvand سلام.
    وقت میشه؟/

مباحثش خیلی زیاده برای پایه

• چه غلطی بکنم

19
    0 رای ها
    19 دیدگاه‌ها
    585 بازدیدها

mahsaaa rezaeee
    سلام وقت بخیر
    میزنم دانلود نمیشه 😕

• ریاضی

4
    1 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    114 بازدیدها

Arian Khademi در ریاضی گفته است:

Ariana Ariana الان کلاس تست که ثبت نام کردم پس چی ؟

الان که لازم نبود اول باید پایت و قوی کنی ولی حالا بدم نیست

• برنامه ریزی!

22
    11 رای ها
    22 دیدگاه‌ها
    511 بازدیدها

Atieh Safari با کامپیوتر امتحان کردم اوکی شد (:

• به امید ایگنور نشدن ⁦༼;´༎ຶ ۝ ༎ຶ༽⁩

3
    3 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    230 بازدیدها

Mobina Fakhteh 0 سلام برای درس حسابان از فرسنگ های قبل یکنوایی رو مرور کنید و و همچنین موضوعات مرتبط با پیله ها که در هندسه بهشون نیاز دارید رو اگر ندید حتما یک نگاهی بندازید, تست های ستاره دار مرتبط با تالس که در فرسنگ دو گفته شده رو حتما مورد بررسی قرار بدید , و نکات خاص در مبحث ماتریس­ ها رو از فرسنگ دو و تست­ های ستاره­ دار در هندسه سه رو اگه وقت دارید حل کنید .
    در برنامه خود حتما یک تایم خالی داشته باشین که تو اون تایم به فرسنگ­ دو برگردین و اون­ها رو مورد بررسی قرار بدین.
    اینا خلاصه صحبت های استاد بود که در مورد پیش نیاز ها گفتند.

• مشاور کنکور

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    117 بازدیدها

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید خدا قوت
    من سال 1401 کنکور ریاضی دارم (منطقه 3) و از اول مهر ماه 1400 شروع کردم به خواندن.
    دهم رو جمع کردم و الان دارم دوازدهم رو میخونم و دوماه آخر سال یازدهم و سال 1401 از دوازدهم شروع میکنم به جمع بندی و تست نهایی. (قبل از جمع بندی هم تست میزدم)
    به نظر شما این برنامه بدی هست.
    چون میترسم رشته نیارم.
    رشته مورد علاقه من هم مهندسی برق هست.

• کنکور ۱۴۰۲

15
    2 رای ها
    15 دیدگاه‌ها
    425 بازدیدها

راضیه دهقانی در کنکور ۱۴۰۲ گفته است:

Yazdan Gonabadi 1 خودتو الکی گول نزن که چون از نظر تو صددرصد حذفه پس کلا عمومی ها رو بزاری کنار و نخونیشون و با این طرز فکر فقط آیندتو نابود میکنی چون خودت هم میدونی تو مملکت خودمون هیچ چیز سر جاش نبوده و حرفاشون اصلا مطمعن نیست
    هیچ وقت نزار این حواشی ها ذهنتو پر کنه
    بحث حدف شدن کنکورم الان چندین ساله مطرحه ولی...

دقیقاً

• حفظیات

13
    4 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    333 بازدیدها

Mehrsa 14
    خواهش میکنم