مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی - امتحان نهایی، کنکور و انتخاب رشته

11.5k موضوع ها 180.1k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• تجربیات شما برای پشت کنکوری ها

قفل شده است
    6
    1 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    372 بازدیدها

تاپیک به دلیل تکراری بودن قفل شد از لینک پست قبلی استفاده کنید

• کلاس کنکور زیست

9
    2 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    704 بازدیدها

nasima1991 در کلاس کنکور زیست گفته است:

ا زیست چیکار کنم..محصوصا اینکه رشته ام تجربی نبوده

درود تا چایی که من دیدم توی درس زیست کلاس دبیری کامل کامل نیست! باید ترکیبی نگا کرد

• تغییرات کتاب های درسی واسه کنکور 97

قفل شده است منتقل شده
    6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    799 بازدیدها

مرسی از همه 😊

• مقایسه منابع کنکور

حل نشده
    36
    3 رای ها
    36 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

عااطفه در مقایسه منابع کنکور گفته است:

@reza77 سلام بچه ها برای فیزیک کتاب تست قوی چی هس به جز گاج رشتمم تجربیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای پایه کتاب آیکیو خخیلی خوب و بروزه با سطح بالا ! ولی برای پیش متاسفانه هنوز کتاب آیکیو چاپ نشده و بهترین کتاب سطح بالا براش نشرالگوه

• مشاوره و برنامه ریزی کنکور 97

10
    3 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

@ادمین
    sohrab

سلام.عاقبت این کار خیر چی شده؟؟

• کنکور دوباره

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    348 بازدیدها

mmr mehrdad
    میشه احتمالا (نمونه ش رتبه ۱سال۹۵)

• رشته مورد علاقت؟+ اطلاعاتت؟

منتقل شده
    59
    4 رای ها
    59 دیدگاه‌ها
    3k بازدیدها

سجاد96 در رشته مورد علاقت؟+ اطلاعاتت؟ گفته است:

alisoltany در رشته مورد علاقت؟+ اطلاعاتت؟ گفته است:

سجاد96 در رشته مورد علاقت؟+ اطلاعاتت؟ گفته است:

من یه سوالی داشتم ، من سوالم اینه میشه یه نفر هم دارو بخونه هم پزشکی ?
    یه هدفی دارم نمیدونم چطوری بگم ،يجورايي بین شیمی و پزشکی کار گره میخوره خخخ ،برا همین اطلاعات شیمي تو زمینه داروسازی هم احتیاج دارم .این خیلی ذهنمو مشغول کرده

ن،ولی برو داروسازی گرایش فارماکولوژی( اگ اشتباه نکنم)،خودت توی نت بزن...رشته ی تخصصی مشترک بین داروسازی و پزشکیه...

عالیه مرسییییییییی -همون چیزی که دنبالش بودم -این موضوع خیلی فکرمو مشغول کرده بود اونم یکی دو سال : داروشناسی مطالعهٔ تعامل بین موجودزنده و دارو یا موادشیمیایی دریافت‌شده است که بر عملکرد طبیعی یا غیرطبیعی بیوشیمیایی اثر می‌گذارد. دو حوزه اصلی فارماکولوژی، فارماکودینامیک و فارماکوکینتیک هستند. بطور خلاصه فارماکودینامیک مطالعهٔ اثرات داروها بر بدن، و فارماکوکینتیک، اثر و رفتار بدن بر روی داروها است. بعبارت دیگر فارماکودینامیک، مبحث فعل‌وانفعالات دارو در مواجهه با گیرنده‌های بیولوژیک، و فارماکوکینتیک بحث و تعریف درمورد جذب، توزیع، متابولیسم و دفع دارو در سیستم‌های بیولوژیکی است

خواهش انشالله موفق شی : )

• کارنامه کنکور

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    331 بازدیدها
  • کدوم منبع و کدوم فیلم؟؟؟؟؟(رشته ریاضی و تجربی و دروس عمومی)

10
    0 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    541 بازدیدها
  • شروع قوی سال یازدهم

منتقل شده
    12
    0 رای ها
    12 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

rezamoaser خدافظ

• نحوه مطالعه ریاضی تجربی

13
    1 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    939 بازدیدها

moein در نحوه مطالعه ریاضی تجربی گفته است:

سطح توقع خودتونو بياريد پايين و در ادامه كم كم سطح تلاشتونو بياريد بالا

خیلی خوب بود این نکته ! کاملا موافقم باهات

• فارغ التحصیل پرستاری ام میخوام کنکور مجدد بدم

6
    2 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    823 بازدیدها
  • دروس عمومی

13
    0 رای ها
    13 دیدگاه‌ها
    886 بازدیدها

@phenomenon عجب😐😐

• کنکور مجدد

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    397 بازدیدها

milad saeedi در کنکور مجدد گفته است:

سلام دوستان من سال94روزانه قبول شدم و اتصراف دادم به دلایل مالی.امسال کنکور دادم (ریاضی)رتبم متوسط شد واز94بهتر شد 1889منطقه2و6550کشوری انتاب رشته هم زدم ولی میخوام درخواست بدم حذف بشه توسط سنجش.سال97کنکور بدم چون من باید رتبم زیر1000بشه چون رتبه های زیر1000راشنیدم کمک هزینه میدن البته نمیدونم راسته یا نه؟چون من نمیخوام دستم به پدرم دراز باشه چون شغل پایینی داره(رفتگر شهرداری)وخانواده 5نفره و هزینه بالا.حتی از پس دانشگاه دولتی هم بر نمیادکه برم .به نظرتون سال آینده کنکور مجدد بدهم؟
    کمک هزینه شامل حال همه ی دانشجویان علوم پزشکی میشه.راجع به کمک هزینه ریاضی ها نمیدونم ولی حتی دانشگاه ازادی ها که کمک هزینه ندارند وام دریافت میکنند.نگران نباشید.ضمنا میتونید همزمان کار کنید ابدا رهاش نکنید و پشت کنکور نمونید.هزینه ای که این یکسال به خانوادتون وارد میشه بیشتره.همزمان سعی کنید برید در یک فروشگاه یا رستوران یا ...شغل ساده ای پیدا کنید.

• رشته حسابداری

3
    0 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    706 بازدیدها

Rezaa000 آخه من هر چی استخدامیا را میبینم زده حسابدار خانم.بقیه حرفت را قبول دارم من آزمون رغبت سنج دادم نتیجش بهم رشته حسابداری و مدیریت پیشنهاد داده بود در ضمن همه میگن با این رتبه (1900منطقه2و6500کشوری)دیوونه شدی حسابداری میخوای بری برو برق و مکانیک وبقیه مهندسیا ولی من توی کارنامه کنکورم ریاضی وفیزیک ام ضعیفترینا بودن ریاضی25درصد وفیزیک10درصد.

• کنکور مجدد

قفل شده است
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    184 بازدیدها

سلام دوستان من سال94روزانه قبول شدم و اتصراف دادم به دلایل مالی.امسال کنکور دادم (ریاضی)رتبم متوسط شد واز94بهتر شد 1889منطقه2و6550کشوری انتاب رشته هم زدم ولی میخوام درخواست بدم حذف بشه توسط سنجش.سال97کنکور بدم چون من باید رتبم زیر1000بشه چون رتبه های زیر1000راشنیدم کمک هزینه میدن البته نمیدونم راسته یا نه؟چون من نمیخوام دستم به پدرم دراز باشه چون شغل پایینی داره(رفتگر شهرداری)وخانواده 5نفره و هزینه بالا.حتی از پس دانشگاه دولتی هم بر نمیادکه برم .به نظرتون سال آینده کنکوربدم؟

• برنامه‌ریزی

5
    1 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    495 بازدیدها

عاطی در برنامه‌ریزی گفته است:

منم یه سوال دارم😃طبق برنامه من تا نیمه آذر کتابام تموم میشن البته بجز ریاضیو فیزیک.برنامم اصلا فشرده نیس مرورم زیاد دارم.این خوبه یا نه؟

عزیزم
    زود تموم کردن مهم نیس خوب تموم کردن مهمه
    شما اگه آذر تموم کنی تا ۷ ماه بعد میخوای چیکار کنی؟!فقط مرور؟!
    طبق برنامه ی آزمونای آزمایشی(ترجیحا کانون) پیش برو ... درست بخون و اصولی مرور کن ..
    #از ریاضی فیزیک هم غافل نشو به هیچ وجه؛ همه درسارو با هم پیش ببر:)
    موفق باشی گلم😊

• ساعت مطالعه

5
    0 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    448 بازدیدها

M.an
    moein
    خیلی ممنون از کمکتون

• تجربیه های آلایی :)

قفل شده است
    2
    0 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    332 بازدیدها

سلام
    قبلا بهاره برا همین تاپیک زده
    اونجا فعالیت کنین

• بودجه بندی کتاب ها

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    163 بازدیدها

سلام،از دوستان کسی هست سر فصل های هر درس رو داشته باشه،(هر درس چند فصل و چند صفحه است)
    ممنون میشم اگه واسم بفرستین